کتاب صوتی رازهایی درباره مردان – باربارا دی آنجلیس + pdf

نویسنده : زارع دوشنبه 7 اسفند 1396 03:36 ب.ظ  •   

مرجع فایلهای آموزشی | کتاب صوتی رازهایی درباره مردان – باربارا دی آنجلیس + pdf

 • مرجع فایلهای آموزشی | کتاب صوتی رازهایی درباره مردان – باربارا دی آنجلیس + pdf

  مزایای کتابهای الکترونیک

  در این کتاب یاد میگیریم تا به عنوان یک زن به جای اینکه تمام عمر خود را به گله و شکایت درباره مردان بگذرانیم یا اینکه آنها را برای همیشه کنا ر بگذاریم ،سعی کنیم تا آنجا که ممکن است در مورد آنها بیشتر بیاموزیم تا روابط بهتری بیافرینیم.پس کتاب رازهایی درباره مردان را ازدست ندهید.

  RazhaeiDarbareMardan
  اکثر رفتارهایی که باعث ایجاد مشکل بین زنان و مردان می شود ،همان رفتارهایی است که خانواده به زنان آموخته تا زنان مهربان تر و با محبت تری باشند. رفتار های اشتباهی مانند اینکه در حق آنها مادری میکنند ،یا اینکه خود و ارزش های خود را در مقام دوم قرار میدهند ،استعداد های خود را دست کم میگیرند و …
  مردان در مواقعی احساس خوبی دارند که مسئولیت کاری به عهده ی آنان است و بنابراین وقتی فرصت و زمان این کار را به آنها نمی دهید حس میکنند که از مرد بودن دور مانده اند در نتیجه احساس ناخوشایندی دارند.
  در نهایت ، همیشه احتیاج نیست مردان را تغییر داد گاهی می بایست خود ما تغییر کنیم.

  کتاب رازهایی درباره مردان یکی از کتاب های پرطرفدار و محبوب برای زنان می باشد. نویسنده این کتاب باربارا دی آنجلیس در ابتدای کتاب می نویسد: بارها دیده ایم که در تلاش به منظور تغییر مردان زندگیمان، اغلب فراموش می کنیم که خود چگونه تغییر کنیم. لطفاً تمامی ابزارها و تکنیک های ارائه شده در این کتاب را به کار ببندید.
  چرا که همگی آن ها مؤثر هستند! این تمرین ها را با هزاران زن در میان گذاشته ام و خود نیز هر روز همگی آن ها را در زندگی شخصیم به کار می برم.

  بخشی از کتاب را همین حالا بشنوید:

  یا این کتاب صوتی را یکجا دانلود کنید:

 برای توضیحات بیشتر و دانلود کلیک کنید

 

 برچسب ها: کتاب ، صوتی ، رازهایی ، درباره ، مردان ، ، باربارا ،
آخرین ویرایش: - -

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات