آشنایی با گارد درب آهنی!

نویسنده : زارع یکشنبه 20 بهمن 1398 11:20 ب.ظ  •   

آشنایی با گارد درب آهنی!

امروزه استفاده از حفاظ های مختلف به عنوان یکی از اجزای اصلی در ایجاد امنیت برای خانه و ساختمان شما به حساب می آید. گارد آهنی درب آپارتمان یکی از انواع حفاظ هایی است که به صورت مشبک ساخته می شود که عمدتا لوزی و و از جنس آهن هستند. این نوع حفاظ ها معمولا به عنوان یک درب ضد سرقت استفاده می شوند و باعث می شوند که شما بتوانید حتی زمانی هایی که در منزل حضور ندارید امنیت را تا حد زیادی ایجاد کنید.

گارد آهنی درب آپارتمان در واقع یک حائل امنیتی و یک جدا کننده است که برای جلوگیری از به هدر رفت فضا مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع حفاظ ها معمولا به شما اجازه می دهند که از به هدر رفت فضا نیز جلوگیری کنید و همچنین ایجاد مزاحمت را نیز در مکان هایی مانند درب های ورودی و پاساژ ها کاهش می دهد. گارد آهنی درب آپارتمان عموما از جنس فلزات و آهن است و به همین دلیل هم میتواند یکی از مهم ترین بخش ها در حفظ امنیت باشد.

تولید حفاظ آکاردئونی گارد

درب هایی که به عنوان گارد آهنی درب آپارتمان  تولید می شوند معمولا دارای انواع مختلفی هستند و توسط شرکت های مختلف تولید می شوند. این نوع درب ها معمولا با جوش های مخصوصی به هم متصل می شوند تا بتوانند امنیت را به خوبی ایجاد کنند. شما همچنین امکان نصب یک یا چندین قفل را نیز خواهد داشت. در بسیاری از موارد، این نوع درب ها برای منازلی که درب های ضد سرقت دارند نیز مناسب است چرا که اغلب دیده می شود که این نوع درب ها نیز توسط سارقین شکسته می شود و آن ها می توانند به آسانی وارد خانه شما شوند.

گارد آهنی درب آپارتمان اما در طرح های گوناگونی موجود است که از جمله آنها میتوان به دوگل لوزی، سه گل، پروانه ای و همچنین چهارگل و کلاسیک اشاره کرد. دقت داشته باشید که در بین تمامی انواع اما مناسب ترین نوع طرح، سه گل است که امنیت آن تضمین شده خواهد بود و شما میتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید. در موارد دیگر، طرح ها میتواند بسته به سلیقه شما متفاوت باشد و آنچه که میخواهید را باید از فروشنده درخواست کنید.

گارد آهنی درب آپارتمان اما با رنگ های الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین از نظر کیفیت، پوشانندگی و همچنین ماندگاری است. شاید تصور کنید که رنگ گارد آهنی درب آپارتمان تنها به مشکی محدود می شود اما اینطور نیست و این نوع حفاظ ها در رنگ های مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و همچنین سفید نقره ای در اختیار مشتریان قرار می گیرد. بهترین راه برای اینکه بتوانید قیمت درب آکاردئونی را حساب کنید این است که ارتفاع درب را در عرض آن ضرب کنید و حاصل به دست آمده را در قیمت در هر متر مربع ضرب کنید. دقت داشته باشید که این کار را میتوانید برای درب هایی که قیمت آن ها نسبتا زیاد خواهد شد انجام دهید و هزینه های خود را محاسبه کنید. امروزه یکی از مهم ترین نکات در انتخاب این نوع درب ها این است که شما بتوانید نیاز خود را برطرف کنید و این کار امکان پذیر نخواهد بود الی با اینکه این نیاز با هزینه های شما یکی باشد.

نکات انتخاب حفاظ گارد آکاردئونی

نکات بسیاری در زمینه انتخاب گارد آهنی درب آپارتمان وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1.     این نوع حفاظ ها نباید کمتر از سه گل و یا سه لوزی باشند. دقت داشته باشید که انواع استاندارد این نوع درب ها در واقع همین سه گل است که به شما اجازه می دهد امنیت را ایجاد کنید و از ورود سارقین جلوگیری خواهد کرد. البته استفاده از این نوع حفاظ ها به دلیل سنگینی وزن آن ها باعث می شود که درب به آسانی باز و بسته نشود که این امر به نوبه خود در ایجاد امنیت تاثیرگذار است.

2.     با اینکه گفته می شود درب آکاردئونی دارای امنیت بسیاری است اما باز هم شما باید از قفل محکم و ایمن در این زمینه استفاده کنید.

3.     قسمت ریلی این نوع درب ها باید روان باشند.

4.     دقت کنید که گارد آهنی درب آپارتمان شما پرچ های محکم و مرغوبی داشته باشد.

5.     پروفیل های گارد آهنی درب آپارتمان را به خوبی بررسی کنید تا از جنس آهن های ضایعاتی نباشند.

6.     باز و بسته شدن درب ها نباید با سروصدا همراه باشد.

نحوه خرید حفاظ آکاردئونی

در زمینه خرید و نصب گارد آهنی درب آپارتمان شما میتوانید از افرادی کمک بگیرید که متخصص در این زمینه هستند. این افراد در واقع امکانی را برای شما فراهم خواهند کرد که میتوانید توسط آن هرآنچه که نیاز دارید را خریداری کنید و در نهایت بتوانید کار نصب را نیز به آسانی انجام دهید.

پیش از خرید حفاظ آکاردئونی، باید به مشاوره هایی که در این زمینه انجام می شود دقت کنید. آنچه باید بدانید این است که این مشاوره ها در واقع به شما اجازه می دهند که بهترین نوع گارد آهنی درب آپارتمان را برای ساختمان خود انتخاب کنید. بعضا دیده می شود که استفاده از این نوع حفاظ ها برای ساختمان شما مناسب نخواهد بود و شما باید انواعی دیگر را انتخاب کنید. در نتیجه میتوان گفت که بهترین نحوه خرید گارد آهنی درب آپارتمان به صورت حضوری و با مشاوره خواهد بود. البته اگر شما امکان مشاوره های غیرحضوری را نیز دارید میتوانید از این نوع حفاظ ها خرید و استفاده کنید اما با توجه به میزان درخواست شما میتواند این پروسه زمان بر باشد. دقت داشته باشید که قبل از خرید حفاظ آکاردئونی، مشخصات فنی حفاظ را مورد بررسی قرار دهید. این مشخصات شامل موارد زیر هستند:

1.     مقاطع را در ابعاد مختلف درب آکاردئونی بررسی کنید.

2.     مقاطی ریلی را در بالای درب مشخص کنید.

3.     از تسمه های مناسب استفاده کنید.

4.     استفاده از تسمه هایی که آستانه درب را بالاتر می برند.

5.     استفاده از پرچ های مرغوب و همچنین مناسب در این زمینه

6.     رنگ های کوره ای که قابلیت تنوع پذیری بسیاری دارند و شما میتوانید از انواع مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته و ... بهره مند شوید.

7.     کمربندهای ایمنی

8.     دستگیره های فلزی کونیک شده برای راحتی کار

9.     جوش های مناسب که امنیت را برای گارد آهنی درب آپارتمان ایجاد خواهند کرد.

برای اطلاع از قیمت  قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج با ما در تماس باشید.

 

 

 

 آخرین ویرایش: - -

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic