جذاب ترین تور شیراز برای تمام فصول و تور شیراز نوروز فوق العاده

نویسنده : زارع شنبه 10 اسفند 1398 07:08 ق.ظ  •   

جذاب ترین تور شیراز برای تمام فصول و تور شیراز نوروز فوق العاده

بالاخره یک مقاله خوب در سایت خرداد نیوز نشر داده شد درباره جذاب ترین تور شیراز برای تمامی روزها و همینطور نوروز، برای همین آنرا اینجا برای شما بازنشر میدهیم. مسافران با اقامت در هر شهری از ایران می‌توانند تجربه‌های متفاوت و البته مفیدی را کسب نمایند چه در ایام عادی چه در نوروز و عید شیراز که هر یک با دیگری آن ‌چنان تمایز داشته که در کمتر کشوری بتوان آن را با این تنوع فراوان درک نمود. از این‌ رو است ایران با  تورهای ایرانگردی نوروزی و یا در طول ماههای مختلف سال، همچون سفر شیراز به ‌عنوان یک کشور بزرگ که در هر سوی آن گردشگران را به خود می‌خواند مورد توجه ویژه است.

vl38_f4.jpg

شیراز با جاذبه‌هایی که بیشتر آن‌ها در جهان شناخته ‌شده هستند می‌تواند به آنچه تمامی مسافران از یک سفر مدنظرشان است را رسانده، تور شیراز فارا گشت که در سایت زیر است:

https://faragasht.com/تور-شیراز/

مانند یک نقش برجسته بر سطح نقش? کشور عزیزمان همیشه نقطه توجه و ملجأ سفری با آرامش باشد.

آژانس تور ایرانگردی و شیراز گردی همیشه درصحنه تمامی تورهای حضوری پررنگ داشته و تمامی اقصی نقاط کشور عزیزمان را قابل ‌دسترس نموده و با خدمات ارزند? خود سفرهای طاقت ‌فرسای گذشته را به لذتی وصف‌ناپذیر تبدیل کرده است. جاذبه‌های توریستی سرزمین عزیزمان را به‌گونه‌ای تأثیرگذارتر معرفی نموده و با لیدرهای باتجربه خود رمزگشایی از پیچ‌وخم‌های راه‌های سفر را با سهولت بیشتری امکان‌پذیر کرده است.

 تور شیراز آژانس مسافرتی فارا گشت سفری به دامنه‌های سرسبز زاگرس است تا در نزدیکی شهرهای بندری کشور بتوانید مکانی که محل آمد و شد بازرگانان بزرگ و نامی گذشته است را به عینه و با چشم خود ببینید و با جاذبه‌های فوق‌العاده آن چون نقش رستم و تخت جمشید لحظاتی دوست‌داشتنی را در کنار آثار تاریخی آن‌ها به فهرست خاطرات خود بی افزایید.

سفر به شیراز

 به‌هرحال در انتخاب تور شیراز جاذبه فراوان و متأسفانه زمان محدود است و نیاز به یک برنامه‌ریزی دقیق احساس می‌شود که اگر توجهی به آن نشود مسلماً حرز رفتن زمان، بازدید شمارا از اماکن دیدنی محدود خواهد کرد.

 از آلبوم عکس‌های یادگاریانتان تعداد زیادی را می‌کاهد، موزه پارس، بازار وکیل، مجموعه نقش رجب، تنگ چوگان کازرون، باغ جهان‌نما، دروازه قرآن، مسجد نصیر الملک، موزه تاریخ طبیعی و... اگرچه بسیار زیبا و دیدنی هستند ولی اگر شما به دوستداری دیدن پاسارگاد و مقبره کوروش و این مجموعه عظیم به شیراز آمده باشید وقتی مطلع شوید که آن در 130 کیلومتری شیراز است مسلماً زمان محدود به شما اجازه خروج از شهر و بازدید از این مکان باشکوه را نمی‌دهد در اینجا حضور یک لیدر باتجربه و آگاه به‌تمامی مکان‌ها، سفری لذت‌بخش‌تر را برای شما محیا می‌کند.

بافت جغرافیایی و فرهنگی شهر شیراز در کنار جاذبه‌های بی‌نظیرش و هم‌جواری با شهرهای بزرگ و زیبای دیگر مانند تور اصفهان؛ تور یزد؛ تورکرمان و سایر تورهای داخلی که آژانس فارا گشت اجرا میشوند و محصور بودن با دیوارهای بلند و استوار کوه‌ها جلگه‌ای با آب و هوایی بسیار خوب و مناسب را فراهم نموده که در کنار خاک حاصلخیزش آن را به سرزمین غرق در نعمت و زیبایی تبدیل نموده است که فقط حضور در آن می‌تواند شمارا با عمق این زیبایی‌ها همراه کرده.

 در پایتخت معنوی ایران به‌روزهایی زیبا نویدبخش شود، اگر در این میان شیراز انتخاب شما است که لذت را با اطمینان درهم‌آمیخته و چاشنی سفرتان نموده‌اید و تعطیلات خود در هر فصل و ماهی از سال بدون محدودیت تاریخ و زمان به این آژانس کوشا و متعهد موکول نمایید.

 

تور نوروزی شیراز

اگر این بار برای ایام نوروز استان فارس خصوصاً شیراز را برای گذر از پیچ ‌و خم‌های تاریخ انتخاب نموده‌اید و قصد دارید با تور شیراز نوروز همراه شوید انتخاب درخور توجه ای را داشته‌اید.

 زیرا رد پای سلسله‌های مختلف در این استان و به‌ خصوص شیراز آن را مملو از آثار باستانی و تاریخی نموده که بسیاری از آن‌ها در میراث جهانی بازگوکننده سیر تاریخی است که این شهر تجربه کرده است و نزدیکی آن به بندرهای جنوبی کشور آن را به مرکزی برای شکوفایی تمدن فارسی تبدیل نموده؛ به همین دلیل می‌توان جاذبه‌های مختلف از هر رنگ و طرح را در نوروز در آن به ‌راحتی یافت و همچنین از بودن در طبیعت زیبای آن نهایت لذت را برد.

اکثر ایرانیان با غزلیات ناب حافظ بارها روح و جان خود را جلا داده و ناملایمات زندگی را با آن گذر کرده‌اند؛ خاک شیراز زادگاه این شاعر بزرگ و بلندآوازه نه ‌تنها اکنون جسم آن را در آغوش گرفته بلکه زادگاه و آرامگاه بسیاری از مشاهیر در اعصار مختلف بوده است که در تور شیراز نوروز فارا گشت در کشورمان کمتر مانند آن‌ها یافت می‌شود اگر زمان کافی صرف نمایید و با تک‌تک آن‌ها آشنا شده و از تمامی این بناها دیدن نمایید.

 شما را در ایام عید یا همان نوروز خودمان با مجموعه پاسارگاد، تخت جمشید، نقش رستم، ارگ کریم‌خان، آرامگاه سعدی، موزه پارس و...همراه کرده که فقط قسمت کوچکی ازآنچه است که شما می‌توانید با حضور در شیراز از آن‌ها دیدن نمایید و از بودن در این شهر نوابغ با جان دل حظی وافر را ببرید.

اگر بخواهید فهرستی کامل از بناهای دیدنی و جاذبه‌های توریستی شیراز را تهیه نمایید که بخواهید تعطیلات نوروزی خودتان را کاملتر کنید، به مجموعه‌ای دست خواهید یافت که وقتی فراخ را می‌طلبد تا با آن‌ها همراه شده و سراسر این استان را سیاحت نمایید، یک آژانس حرفه ای و متخصص ایران گردی همچون فارا گشت می‌تواند مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری شیراز را در اختیارتان گذاشته و شما را در شهری که سرآمد شهرهای ایران ازنظر آثار شاخص تاریخی است در استان جنوبی کشورمان و در مرکزیت زاگرس با جاذبه‌های مذهبی، طبیعی، فرهنگی و تاریخی فراوان آن شما را همراهی نماید.

شیراز گردی در نوروز

کلان‌شهر شیراز مانند هر کلان‌شهر دیگری می‌تواند پاسخگوی خیل وسیع گردشگرانی باشد که هرساله با علاقه وافر دیدن جاذبه‌های آن با خانواده همراه یک سفر ماجراجویانه شده در تور شیراز نوروز و در شهری محصور در بین کوه‌های بلند و زیبای زاگرس از هوای معتدل آن و خاک حاصلخیزش که امکان رویش فراوان گیاهان را محیا نموده سفری به شهری فرهنگی را تجربه نمایند. از بودن در کنار فرهیختگانی مانند ملاصدرا، قاآنی، سعدی و... سفری ماندگار و لذت‌بخش را که تا ابد در خاطرشان باقی بماند را با خود به یادگار ببرند.

خونگرمی و سخت‌کوشی این مردمان پاک‌سیرت و نیکو صورت باعث شده در طی قرن‌ها خدمات ارزنده‌ای را به هم نوعان خود بدون کوچک‌ترین چشم‌داشتی عرضه نموده و بادلی پاک و دریایی در ایام نوروز آن چنان که در سایتcrystalinks  آمده است، به سرسبزی و طراوت بخشی خطه خود همت گمارند.

 به ‌گونه‌ای که  شهر شیراز به کسب یکی از افتخارات بزرگ نائل گردیده و تولیدات وسیع گندم در سطح کشور را به خود اختصاص داده است، به‌هرحال تور شیراز نوروز شما را در ماههای مختلف به بهشت شیراز دعوت می‌کند و فارا گشت مجری اصلی  تور شیراز سفر کاملی را برایتان رزرو میکند، تا با این قرین شدن بتوانید از بودن در اماکن دیدنی این شهر زیبا چون باغ و موزه سنگ‌های تاریخی هفت‌تنان، شهر تاریخی بیشاپور، تنگ چوگان کازرون، باغ ارم و بسیاری اماکن کم‌نظیر آن دیدن نموده و بهار خود را با حضور در شیراز بهاری‌تر نمایید.

هیچوقت نمیشود شیراز را با سایر شهرها مقایسه کرد، شهری که همه جوره هر طیف سلیقه را پوشش میدهد، کسانیکه اهل زیارت هستند، مقبره شاه چراغ را میبینند. کسانیکه میخواهند به اوج تاریخ تمدن ایران بروند، مقبره کوروش کبیر و تخت جمشید را مشاهده میکنند و کسانیکه اهل شعر و شاعری هستند مقبره حافظ و سعدی منتظرشان است. در کنار همه اینها طبیعت زیبا و باغهای متنوع شهر شیراز برای همه دلچسب و فرح بخش است.

رزرو هتلهای شیراز فارا گشت از دیگر خدمات این آژانس است تا تورهای ایرانگردی فارا گشت کاملتر و بهتر اجرا گردند، معمولا در تورهای هتلهای شیراز با صبحانه سرو میشوند تا نهایت استفاده را از زمان گشتهای شیراز ببرید. برای سرو نهار و شام میتوانید از رستوارن هتل استفاده کنید و یا از رستورانهای معروف شیراز استفاده کنید.

پس دیگر هرگونه نگرانی را از خود دور کرده و فقط تمرکز خود را بر روی انتخاب هم‌سفر و تجهیزات مورد لزوم شخصی خود متمرکز نمایید و دیگر نیازهای خود برای سفر شیراز چون تهیه بلیت رفت ‌و برگشت شیراز با قطار یا هواپیما و یا حتی اتوبوس؛ رزرو هتل در شیراز؛ ترانسفر فرودگاهی یا راه آهن؛ بیمه سفر؛ گشت های شهری شیراز را به آژانس مسافرتی فارا گشت مجری مستقیم و اصلی تور شیراز بسپارید.

 

منابع مقاله:

https://faragasht.com

http:// khordadnews.ir/

https:// crystalinks.com/

  

 آخرین ویرایش: - -

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات