استایل رسمی برای آقایان لاغر

نویسنده : زارع دوشنبه 29 مهر 1398 06:34 ب.ظ  •   

استایل رسمی برای آقایان لاغر

 

بسیاری از آقایانی که لاغر هستند و توده عضلانی و چربی بدنی کمی دارند دغدغه  پوشیدن کت و شلوار رسمی و مناسب اندام خود را دارند . اگر شما نیز جزء این دسته از آقایان هستید لطفا این مقاله را تا انتها بخوانی و به تمامی نگرانی ها و سوالات خود در این مورد پایان دهید .

آقایان لاغر هنگام انتخاب کت و شلوار به چه مواردی باید دقت کنند ؟

تنها چیزی که همه آقایان در مواقع رسمی و جلسات و میهمانی ها نیاز دارند یک دست کت و شلوار اندازه و خوش دوخت است . کت و شلوارها در مدل های مختلف و پارچه ها و طرح های متنوعی دوخته میشوند . اگر شما بخواهید از بازار کت و شلوار بخرید به عنوان یک فرد لاغر اندام ممکن است با چالش های خاصی روبرو شوید . زیرا ممکن است بسیاری از کت و شلوارها برای شما بزرگ باشند از این رو شما مجبور باشید برای تهیه یک دست کت و شلوار مناسب که سایز شما باشد به خیاط مراجعه کنید . در ادامه نکاتی را بررسی میکنیم که آقایانی که اندام لاغری دارند هنگام خرید کت و شلوار مردانه باید رعایت کنند تا بتوانند بهترین مدل کت و شلوار را متناسب با اندام خود تهیه کنند .

 

Size  بدن خود را به دست بیاورید

قبل از خرید از فروشنده بخواهید که سرشانه ، دورکمر و دور سینه شما را با اندازه های کت تک تطابق بدهد  تا از اندازه بودن آن ها مطمئن شوید . هم چنین کت را بپوشید و کمی حرکت کنید . سپس اگر تنگی یا گشادی در اندازه کت احساس کردید با کمک فروشنده سایز مناسب تری را انتخاب کنید . همچنین شلوار کت را بپوشید و کمی راه بروید ، بنشینید و خم شوید تا مطمئن شوید اندازه شماست و در آن راحت هستید . این را بدانید که اگر کمر شلوار اندازه شما نبود آن را تعویض کنید .

هنگام پوشیدن پیراهن به این نکته دقت کنید که همواره آستین پیراهن باید نیم اینچ از آستین کت بلندتر باشد و هنگام پوشیدن پیراهن آستین آن از زیر آستین کت بیرون آمده باشد . این مساله باعث بلندتر دیده شدن شما میشود . این پیراهن‌ها برای افراد قد بلند و چاق‌ و کوتاه قد نیز دوخته شده‌اند اما  با سایزهای متفاوت وکو چک و بزرگ. آقایانی که قدی کوتاه یا اندامی لاغر دارند به پیراهن هایی با ویژگی‌های متفاوت نیاز دارند . کوچک‌بودن یک یا چند سایز پیراهن، برای شماکه لاغر هستید کافی نیست ، بلکه باید به دنبال برندهایی باشید که به‌صورت تخصصی برای افراد ریزنقش و لاغر پیراهن تولید می‌کنند. این برندهای تخصصی اغلب ویژگی‌های کوتاه‌تر و لاغرتر بودن را مدنظر قرار می‌دهند و پیراهن‌های سایزکوچک آن‌ها شباهت زیادی به خصوصیات یک مرد لاغر اندام و کوتاه قد دارد . فرای از شباهت پیراهن ها دقیقا فیکس تن این  دسته از افراد است .

 

چه مدل کتی مناسب مردان لاغر است ؟

کت ها در انواع سه دکمه و دو دکمه و تک دکمه دوخته میشوند . برای افراد لاغر اندام مناسب ترین کت ها در وهله اول کت سه دکمه و سپس کت های دو دکمه هستند . زیرا آن‌ها را پرحجم تر نشان داده و از لاغری آن‌ها میکاهد .

بستن دکمه کت ها قوانین خاصی دارد همانطور که میدانید . در ادامه این قوانین را یادآوری میکنیم .

در کت های سه دکمه دکمه بالا هنگام برخواستن و ایستادن وعکس گرفتن لازم است بسته باشد . دکمه میانی همواره و تحت هر شرایطی بسته است و دور کمر شما را نشان میدهد . برخلاف دکمه میانی دکمه انتهایی همواره باید باز باشد . اگر فکر میکنید این قوانین دست و پاگیر و خسته کننده هستند کت دودکمه بپوشید .

 

از رنگ های متفاوت استفاده کنید .

دوری کردن از استایل تک رنگ و استافاده از رنگ های جدید در استایل سبب جلب توجه و نگاه دیگران به اندام شما میشود . استایل شما هنگامی ایده آل خواهد بود که کت و شلوار شما با یک پیراهن رنگی جذاب ست شده باشد . شما میتوانید با پوشیدن اکسسوری پوشت نیز بر چشم گیری استایل خود بیفزایید .

انتخاب بعدی شما میتواند از کت و شلوارهای رنگی باشد . اگر فکر میکنید اعتماد به نفس کافی را در این زمینه ندارید میتوانید از کت هایی که رنگ خنثی دارند با شلوارهای رنگی یا کت های تک رنگ با شلواری مشکی بپوشید .

پارچه مناسب کت و شلوار

باید بدانید که آقایان لاغر نباید از پارچه های سبک در دوخت کت و شلوار خود استفاده کنند . زیرا این پارچه ها ریزش زیادی دارند و از استحکام و ضخامت کافی برای ایستایی زیبا برخوردار نیستند و لاغری بدن این دسته از آقایان را به خوبی نشان میدهند . پس لازم است که در انتخاب کت و شلوار به پارچه آن دقت بیشتری داشته باشید .

اما کدام پارچه ها مناسب مردان لاغر است ؟

پارچه های حجیم و ضخیم با ایستایی بالا مانند پشم اندام یا تویید مناسب افراد لاغر با اندام استخوانی هستند . این پارچه ها باعث حجیم تر دیده شدن اندام شما و درشت تر دیده شدن شما میشود . هم چنین لاغری شما را در خود پنهان میکند .

شاید با خود فکر کنید که این پارچه ها مناسب فصل گرما نیستند . اما نگران نباشید شما میتوانید در فصل گرما از کت های سبک و نرم به همراه جلیقه های سبک پشمی استفاده کنید تا از لاغری شما کاسته و به زیبایی آن اضافه کنید . همچنین در میهمانی ها و مواقع رسمی استایل و لباس زیبایی داشته باشید

منبع:
http://chibeposham.parsiblog.com/

 برچسب ها: استایل ، رسمی ، برای ، آقایان ، لاغر ،
آخرین ویرایش: - -

بهترین مشاورین انتخابات

نویسنده : زارع پنجشنبه 25 مهر 1398 02:47 ب.ظ  •   

بهترین مشاورین انتخابات مجلس شورای اسلامی و شورای شهر

بهترین مشاورین انتخابات

بهترین مشاورین انتخاباتی مجلس شورای اسلامی و شورای شهر

بهترین مشاورین انتخابات

بهترین مشاورین انتخابات و با سه دهه فعالیت حرفه ای در امر انتخابات و بنا به رسالتی که احساس می نمایم  امروز این مقاله را

برای خبر گذاری تیتر نیوز آماده نموده ایم که به بایدها و نبایدهای یک مشاور انتخاباتی و بهترین  مشاوران انتخاباتی بپردازیم.  به شدت

معتقدم احاطه کامل به ابعاد پروسه انتخابات  بسیار مهم است باید اذعان کنم که در سال ۹۸ مهمترین رویداد سیاست داخلی، برگزاری انتخابات

یازدهمین دوره مجلس و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری است.

 

بهترین مشاورین انتخابات

بهترین مشاورین انتخابات

 

 


لطفا فیلم بهترین مشاوره انتخاباتی در آپارات https://www.aparat.com/v/WQ6jV مشاهده فرمایید.


بهترین مشاورین انتخابات

بهترین مشاورین انتخاباتی مجلس شورای اسلامی و شورای شهر

بهترین مشاورین انتخاباتی

یکی از مهمترین رسالتهای انتخابات در سال ۱۳۹۸ انتخابات سلامت، رقابت، امنیت و مشارکت حداکثری  به

عنوان ارکان اصلی برگزاری انتخابات از سوی وزارت کشور و دولت اقای دکتر روحانی تبیین شده است. پیش

شرط برگزاری انتخاباتی قانون‌مند وجود مجریانی است که به قانون انتخابات اشراف داشته باشند که این از

طریق آموزش به فعلیت می‌رسد و این امر در سطح کل ایران آغاز شده و منابع مالی انتخابات در بودجه سال

۹۸ و در تعامل با سازمان برنامه و بودجه پیش بینی شده است.

 


لطفا مقاله زبان بدن در مذاکره قسمت اول را مطالعه فرمایید.


 

 در مقاله بهترین مشاورین انتخابات نکته بسیار مهم این است که متصدیان برخی مناصب که مشخص هم هست باید از شش ماه قبل از  انتخابات استعفای آنان مورد

پذیرش قرار بگیرد. یعنی حداکثر تا ۱۶ خرداد ماه فرصت داریم که طبق لیستی که موجود است، افرادی که در آن  لیست هستند و قصد شرکت در انتخابات را

دارند استعفا داده و آن استعفا هم مورد پذیرش قرار گیرد.

 

بهترین مشاورین انتخابات

 

در این جا یرخی از الزامات برای کاندیداهای محترم را بیان می نماییم

 

۱- اعتقاد و التزام به اسلام

۲-التزام به نظام جمهوری اسلامی

۳-تابعیت ایرانی

۴-ابراز وفاداری به قانون اساسی و اصل ولایت فقیه

۵- برخورداری از حداقل مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن که ارزش استخدامی داشته باشد

۶-نداشتن سو شهرت، سلامت جسمی

۷-حداقل ۳۰ و حداکثر هفتاد و پنج سال کامل سن

 

 برچسب ها: بهترین ، مشاورین ، انتخابات ،
آخرین ویرایش: - -

تازه های نشر مرداد ??

نویسنده : زارع یکشنبه 21 مهر 1398 06:28 ب.ظ  •   

تازه های نشر مرداد ??

تازه های نشر 98

کتاب کجا رفتی برنادت

پدید‌آورنده: ماریا سمپل | مترجم: آرزو مقدس | نشر حوض نقره

کتاب کجا رفتی برنادت، رمانی نوشته‌ی ماریا سمپل است که اولین بار در سال ???? وارد بازار نشر شد. برنادت فاکس ناپدید شده است. وقتی دخترش، «بی»، سفری خانوادگی را به خاطر کسب نمره‌های عالی جایزه می‌گیرد، برنادت خود را درگیر آمادگی‌های لازم برای رفتن به این سفر می‌کند. اما او به خاطر سال‌ها تلاش برای حفظ و چرخاندن زندگی خود در سیاتل، اکنون بسیار خسته و بی‌انرژی است و ذهنش در آستانه‌ی فروپاشی قرار دارد. پس از به وقوع پیوستن اتفاقی ناخوشایند، برنادت ناپدید می‌شود و خانواده‌ی خود را تنها می‌گذارد. بعد از رفتن برنادت، «بی» تلاش می‌کند تا دلیل رفتن او را بفهمد و همین جست‌و‌جوها، باعث پدیدار شدن گذشته‌ای پنهان از برنادت می‌شود که او سال‌ها تلاش می‌کرده آن را مخفی نگه دارد. رمان کجا رفتی برنادت، داستانی فوق‌العاده جذاب و سرگرم کننده درباره‌ی عشق یک دختر به مادرش است و به خانواده‌ای می‌پردازد که تلاش می‌کند هویت خود را بازشناسد.

کتاب دن کیشوت

پدید‌آورنده: میگل د سروانتس | مترجم: شهلا انتظاریان | انتشارات قدیانی

کتاب‌خوان‌های دنیا دو دسته‌اند: آن‌هایی که دن کیشوت را خوانده‌اند و آن‌هایی که لذت بسیار بزرگی را از دست داده‌اند. خواندن دن کیشوت یک سفر طولانی و بسیار جذاب است که به نظر من همه باید آن را تجربه کنند. سفر با پهلوانی که هدفی درست و قابل ستایش دارد اما راه درستی برای رسیدن به آن انتخاب نکرده است. در این رمان با کسی روبه‌رو هستیم که در حد و اندازه‌های خودش، با عقل ناقصی که دارد در پی حقیقت و در پی نجات دنیاست اما این دنیا دگرگون شده، متحول شده و به همین خاطر دن کیشوت در آن بازیچه دست همگان می‌شود. با این حال ماجراها و داستان های کتاب دن کیشوت فراموش نشدنی است. حکایت‌هایی که گاه کوتاه هستند و گاه بلند که در سراسر کتاب کشیده شده‌اند.

کتاب دیباچه ای تاریخی بر نظریه ادبی / از افلاطون تا بارت

پدید‌آورنده: ریچارد هارلند | مترجم: بهزاد برکت  | انتشارات ماه و خورشید

این کتاب اصلی‌ترین مفاهیم تاریخ نقد و نظری‌ی ادبی در غرب را به شکل آبرومندانه و قابل اطمینانی پوشش می‌دهد، به گونه‌ای که در پایان کار تصویر قابل قبول و روشنی از مسیر حرکت جریان نظری‌ی ادبی در ذهن خوانند? علاقه‌مند ترسیم می‌کند. شیو‌ی تطبیقی کتاب، ضمن پرهیز از برجسته‌سازی آرای صاحب‌نظران یک کشور خاص، امکان درک ژرف‌تری از قوت و ضعف رویکردهای مختلف در طول تاریخی دوهزار ساله را ایجاد می‌کند. زبان و نحو‌ی روایت هم به گونه‌ای است که همزمان اسباب رضایت مخاطب عام و خاص را فراهم می‌کند.

 برچسب ها: تازه ، های ، نشر ، مرداد ، ?? ،
آخرین ویرایش: - -

معرفی یکی از معتبر ترین وبسایت های خرید و فروش پرفکت مانی

نویسنده : زارع پنجشنبه 18 مهر 1398 11:45 ب.ظ  •   

معرفی یکی از معتبر ترین وبسایت های خرید و فروش پرفکت مانی

 

امروزه و با پیشرفت قابل ملاحظه ای که ارزهای دیجیتال در جهان کرده اند به نظر میرسد که انسان باید بپذیرد که ارزهای دیجیتال آینده پولی آنها را خواهد ساخت و لاجرم باید به سمت خرید و فروش با ارزهای دیجیتال و از طریق اینترنت داشت. این پول های نامرئی مزیت های فراوانی دارند که باعث شده تا بسیاری از کارشناسان ظهور آنها را در بازار کالا و بورس خیلی نزدیک ببینند.

ما در صرافی آنلاین سام و تحت عنوان تجاری سام اکسچنجر با نگاه ویژه ای که به ارزهای دیجیتال داشته ایم فعالیت های خود را در ضمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال همچنین خدمات پرداخت آنلاین و نقد کردن درآمدهای ارزی فعال را با سرعت،دقت،اطمینان،اعتبار بالایی برای مشتریان خود مدیریت و برنامه ریزی می کرده ایم.

صرافی آنلاین سام اکسچنجر با ارائه بهترین خدمات در زمینه ارزهای دیجیتال به بهترین شکل در خدمت کاربران ایرانی بوده است و به یکی از محبوب ترین برندها در این زمینه تبدیل شده است. ابزار خرید و فروش ارز دیجیتال ما کاملا اتوماتیک و آنی بوده و هیچگونه دخالتی در آن نمی شود تسویه سفارشات فروش در کمترین زمان ،خدمات بدون کارمزد،امنیت خرید و فروش مواردی است که هر روز با بالاترین استانداردها در حال انجام است.

از جمله منحصربفردترین سیستم­های انتقال ارزهای رایج و دیجیتال، ووچرو پرفکت مانی است که ما در سام اکسچنجر از آنها برای انجام معاملات و انتقالات استفاده می کنیم.

پرفکت مانی شرکتی مالی اعتباری، در کشور پاناما است که به دلیل سادگی و کارایی بالایی که دارد از محبوبیت خوبی در بین کاربران جهان برخوردار شده است. جالب است بدانید که تحریم های آمریکا، ایرانیان را از دسترسی به خدمات این شرکت محروم نکرده است و در وب سایت این سامانه بخشی برای فارسی زبانان نیز موجود است و شما می توانید به راحتی امور مربوط به خرید و فروش پرفکت مانی را از طریق سام اکسچنجر در این سامانه انجام دهید.

از مزیت های این سامانه این است که اشخاصی که در دریافت ارز از خارج از کشور و یا  پرداخت های ارزی به سایر نقاط جهان با مشکل مواجه هستند کمک شایانی می کند، و در سایت پرفکت مانی هر کسی به راحتی می تواند تبادلات مالی و ارزی خود را در بستر اینترنت انجام دهد.

شما در سام اکسچنجر، می توانید با امنیت بالا و بدون هیچ مشکلی به خرید و فروش پرفکت مانی و وچر پرفکت مانی بپردازید.پیوستن به سام اکسچنجر کار سختی نیست و شما می توانید با داشتن حسابی در پرفکت مانی، در وب سایت سام اکسچنجر وارد شوید و با کمترین کارمزد به خرید و فروش پرفکت مانی بپردازید. این سایت معتبر فروش پرفکت مانی با کمترین قیمت با امنیت بالا خدمات ارزهای دیجیتال را به کاربران عرضه می کند.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی یا e-Voucher در حقیقت نوعی کارت شارژ پرفکت مانی است که به مبلغ مشخصی اعتبار داشته و پس از پایان اعتبار، دیگر قابلیت شارژ مجدد را ندارد. این کارت های شارژ توسط دارندگان حساب پرفکت مانی قابل ایجاد هستند اما برای کسانی که حساب پرفکت مانی ندارند نیز قابلیت استفاده را دارند. در حقیقت ووچر پرفکت مانی، نوعی چک دیجیتالی بین المللی است که در اختیار شما قرار می گیرد.

بستر امن برای خرید و فروش پرفکت مانی

سام اکسچنجر، با دارا بودن تجربه کافی در خصوص تبادلات مالی و اعتباری بین المللی محلی مناسب برای انجام خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی است. علاوه بر آن همانطور که گفته شد در این سایت خدمات خرید و فروش پرفکت مانی به مشتریان ارائه می شود. ما در وبسایت سام اکسچنجر برای اینکه شما درگیر دردسرهای خرید وچر پرفکت مانی و پرفکت مانی بپردازیم نشوید با قیمت ارزان ووچر و پرفکت مانی ارائه می شود.

برای خرید و و فروش پرفکت مانی ، کافی است به وبسایت www.samexchanger.com مراجعه کنید تا در کمترین زمان و با پرداخت کمترین قیمت بتوانید تبادلات مالی خود را در پرفکت مانی انجام دهید. در این سایت فروش پرفکت مانی با کمترین قیمت و بالاترین امنیت اقدام می شود. همچنین تمام اطلاعات هویتی شما نزد این کاملا ً محرمانه خواهد بود. علاوه برآن لازم به ذکر است که این سایت پایبند به قوانین جمهوری اسلامی ایران است و به هیچ وجه با سایت های شرط بندی و قماربازی همکاری نمی کند.

 

 برچسب ها: پرفکت ، مانی ، چیست؟ ، چگونه ، می ، توان ،
آخرین ویرایش: - -

نظافت منزل

نویسنده : زارع چهارشنبه 17 مهر 1398 08:07 ق.ظ  •   

تصور کنید احتیاج به نظافت منزل برای مکان جدیدی که تازه خریداری کرده اید دارید و منزل جدیدی که برای زندگی در نظر گرفته اید بسیار کثیف است و همسر شما باردار است و احتیاج به نظافت منزل فوری دارید.

جالب است بدانید، افرادی که به دنبال نظافت منزل هستند، عبارات زیر را نیز جستجو می‎‌کنند:

 • نظافت منزل تهران
 • اپلیکیشن نظافت منزل
 • تعرفه نظافت منزل
 • نظافت منزل مشهد
 • نظافت منزل کرج
 • نظافت منزل فوری
 • نظافت منزل تبریز
 • نظافت منزل اصفهان
 • نظافت منزل شیراز

 

نظافت راه پله و پارکینگ

 

حال اگر این جا به جایی در روز جمعه باشد و شما ساکن شهر اصفهان باشید و نیاز به فرد یا افرادی با توجه به حجم کار دارید که در روز جمعه جهت نظافت منزل شما بیایند اما مشکل اینجاست که اولا پیدا کردن این افراد در کوچه و خیابان برای نظافت منزل اصفهان به راحتی نیست و فردی که بخواهد قابل اطمینان باشد به این راحتی ها برای روز جمعه وقت خالی ندارد و خودش در جایی مشغول به کار است.

از طرفی امکان دارد بخواهید با دوستان و آشنایان تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید که خب برای روز تعطیل زمان مناسبی برای این کار به نظر نمی رسد در نتیجه تصمیم می گیرید به سراغ روش های سنتی رفته و برای نظافت منزل خود از روزنامه و یا 118 به جهت پیدا کردن شماره شرکت های نظافت منزل اقدام نمایید همچنین شما نیاز دارید تعرفه نظافت منزل را با توجه به نیاز خود پیدا کنید.

بعد از تماس با شرکت های مختلف که شاید اکثرا پاسخگو شما نباشند و یا نیرویی نداشته باشند (البته این مورد برای روزهای پایان هفته طبیعی هست چون معمولا این شرکت ها مشتریان ثابت دارند و برای آخر هفته جهت نظافت منزل نیرو رزرو می کنند)، شرکتی به شما اعلام می کند که فقط نیروی آقا دارد و شما هم با توجه به شرایط همسرتان و اینکه نیاز دارید یک نیرو خانم در منزل حضور یابد برای کمک کردن به چیدن وسایل منزل ترجیح می دهید خودتان مشغول به کار شوید و کلا بیخیال گرفتن نیرو برای نظافت منزل خود شوید.

وضعیت می تواند در نظافت منزل شیراز، نظافت منزل مشهد و نظافت کرج شرایط مشابه و شاید برای شما بدتر هم باشد پس باید برای نظافت منزل خود راه حل بهتری بیابید.

پیشنهاد ما برای رفع مشکل شما استفاده از اپلیکیشن نظافت منزل است و اگر چرخی در بازار بزنید و اپلیکیشن های مختلف را بررسی کنید متوجه خواهید شد شاید تعداد زیادی اپلیکیشن نظافت منزل جهت رفع نیاز شما که همان نظافت منزل است بیابید ولی نکته اینجاست که آیا به تمامی نیاز های شما پاسخگویی دارند؟

از میان اپلیکیشن های موجود شما به طور قطع به یقین به دنبال موردی خواهید گشت که تعرفه نظافت منزل در آن برای شما مشخص باشد، راحتی کار با اپلیکیشن نظافت منزل یک مورد بسیار مهم است که باید در نظر گرفته شود، همچنین امکان انتخاب روز مناسب با تایم شما و مهمتر از آن امکان انتخاب نظافتچی خانم یا آقا برای نظافت منزل خود از نکات قابل توجه در انتخاب یک اپلیکیشن نظافت منزل می باشد.

اپلیکیشن نظافت منزل خدمت از ما با توجه به نیاز های مختلف مشتریان محترم طراحی و راه اندازی شده تا با خیال راحت کارهای منزل از جمله نظافت منزل را به خدمت از ما بسپارید و به امور مهم زندگی خود با خیال آسوده بپردازید.

 برچسب ها: نظافت ، منزل ،
آخرین ویرایش: - -

حفاظ پنجره و کارایی های آن

نویسنده : زارع دوشنبه 15 مهر 1398 03:24 ب.ظ  •   

حفاظ پنجره و کارایی های آن

زمانی که صحبت از حفاظ پنجره به میان می آید، بدون شک میدانید که منظور همان میله هایی هستند که از جنس فلز یا استیل ساخته می شوند و یک حفاظ را برای پنجره های شیشه ای و قابل شکست شما ایجاد می کنند. اما چرا حفاظ پنجره امروزه جز بخش هایی است که نمیتوانید در ساخت خانه و مکان های دیگر از آن صرف نظر کنید؟

نصب حفاظ پنجره

کارایی های حفاظ پنجره

زمانی که صحبت از نرده پنجره به میان می آید، عده ای در واقع در این فکر هستند که حفاظی آهنی همانند سلول ها زندان در مقابل شیشه های خانه زیبای آن ها نصب خواهد شد. با توجه به این که در ساختمان های امروزه، امنیت مقوله ای است که حرف اول را می زند، میتوان گفت که نصب حفاظ پنجره یکی از مهم ترین بخش هایی است که باید به آن دقت کنید و بعضا می توانید آن ها را روی درها و برخی دیوار ها نیز نصب کنید. زمانی که شما میخواهید یک خانه را اجاره کنید و یا بخرید، باید به امنیت درب ها و پنجره ها توجه زیادی داشته باشید. امنیت یکی از مهم ترین بخش هاییست که برای زندگی در یک ساختمان به داشتن آرامش بیشتر شما کمک خواهد کرد.

حفاظ پنجره دوجداره

امروزه اغلب پنجره هایی که در ساخت خانه و یا به طور کل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند دوجداره هستند. شما میتوانید در خانه خودتان که  درب آکاردئونی نصب نکرده اید اشیاء با ارزشی را نگهداری کنید اما آیا میتوانید امنیت آن ها را نیز تضمین کنید؟

حفاظ پنجره ساده

حفاظ نرده استیل

زندگی روزمره ایجاب می کند که شما اغلب در خانه حضور نداشته باشید و همین هم باعث می شود که خانه شما ایمن و ضدسرقت نباشد. در این حال اینکه شما بتوانید از یک حفاظ مناسب برای درب ها و پنجره های خود استفاده کنید، علاوه بر اینکه از ورود غیر مجاز افراد جلوگیری می کند، از سقوط ناگهانی افراد و همچنین وسایل در شرایط مختلف نیز جلوگیری خواهد کرد.

زمانی که صحبت از امنیت خانه می شود، نخستین بخشی که در ذهن شما پررنگ خواهد شد نصب حفاظ پنجره و درب است. این حفاظ ها در واقع تاثیر بسزایی را در امنیت خانه و ساختمان شما خواهند داشت چرا که میتوانند حین ورودهای غیرمجاز مانند یک سد محکم عمل کنند.

نصب حفاظ پنجره

با تمامی حرف هایی که گفته شد، باز هم عده ای تصور می کنند که نصب حفاظ پنجره تنها برای درب ها و همچنین خانه هایی کاربرد خواهد داشت که قدیمی تر هستند و درب ها و پنجره های امروزی که تمام هوشمند ساخته می شوند دیگر نیازی به این نوع حفاظ ها ندارند. لازم نیست برای شما یادآوری کنیم که هرچقدر هم تکنولوژی رو به پیشرفت باشد راه هایی که برای شکستن آن به وجود خواهد آمد نیز بیشتر خواهد شد. در این حال بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که این تفکرات را دور بریزید و به دنبال یک حفاظ محکم برای خانه خود باشید. اگر شما منزل یا ویلایی دارید که در آن سکونت نمی کنید، به طور قطع نصب حفاظ پنجره می تواند به شما در این زمینه کمک کند و امنیت را برای شما فراهم آورد.

 

حفاظ پنجره فرفورژه

گذاشتن حفاظ پنجره چه مزیتی دارد؟

یکی از نکاتی که باید به آن دقت کنید این است که نصب حفاظ پنجره علاوه بر اینکه به شما کمک می کند امنیت خانه و ساختمان تان بیشتر شود، باعث افزایش زیبایی نمای ساختمان شما هم خواهد شد. اینطور نیست که تمامی نرده هایی که شما از آنها استفاده می کنید تنها شکل آهنی داشته باشند بلکه میتوانید با استفاده از انواع مختلف حفاظ پنجره زیبایی را نیز برای ساختمان خود به ارمغان بیاورید. در این حال، تنها کاری که باید بکنید این است که نمونه های موجود را بررسی کنید.

اگر شما از حفاظ پنجره استفاده کنید در واقع از ورود سارقان به محل سکونت خود جلوگیری خواهید کرد و همچنین از قاب و شیشه پنجره خود نیز حفاظت می کند. شاید تصور شما این باشد که محل سکونت و زندگی شما شرایط خاصی دارد که نیاز دارید از پنجره های ضد سرقت استفاده کنید. در این حال نصب حفاظ پنجره استیل میتواند به شما در برقراری امنیت محل زندگیتان کمک کند.

انواع حفاظ پنجره

پیش از هرچیز باید بدانید که حفاظ سرنیزه ای هم انواع مختلفی دارد. شما میتوانید از انواعی استفاده کنید که برای ساختمان شما مناسب هستند.

معمولا آردواز در جنس ها و همچنین مدل های مختلفی تولید خواهند شد.

نصب حفاظ

 که در نهایت روی پنجره شما نصب می شوند و شکل آن ها را به کلی تغییر می دهند. انتخاب نوع حفاظ نیز کاملا به سلیقه و همچنین میزان امنیت شما بستگی دارد. البته برخی از حفاظ ها هستند که برای شرایط آب و هوایی خاصی ساخته می شوند و برای مثال می توانند مانع از ورود نور خورشید به داخل ساختمان شما شوند. در این حال بهتر است که با یک متخصص در این زمینه هم مشورت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

حفاظ لیلیوم آهنی

یکی از انواع حفاظ های پنجره، حفاظ آهنی است که مقاومت بسیار زیادی دارد و در شکل ها و اندازه های مختلفی تولید می شود. این نوع حفاظ ها اما در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران های زیاد ممکن است که رنگ و همچنین ظاهر خود را تغییر دهند. شما به همین دلیل هم نیازمند هستید که مراقبت و توجه همیشگی نسبت به آن ها داشته باشید.

حفاظ پنجره فرفورژه

حافظ پنجره در طرح های مختلف

حفاظ شبه چوب

یکی از انواع حفاظ ها که زیبایی خاصی دارد، حفاظ شبه چوبی است. دقت داشته باشید که این نوع حفاظ در مقابل رطوبت و همچنین آتش مقاوم است و اگر شما هم در منطقه ای مرطوب زندگی میکنید میتوانید از این نوع حفاظ ها استفاده کنید. معمولا حفاظ های شبه چوب در مقابل پوسیدگی هم مقاوم هستند اما  نیازمند نظافت های خاص خواهند بود چرا که گرد و غبار را به خود جذب می کنند.

شما میتوانید از انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی برای حفظ امنیت محل زندگی خود استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که در این زمینه از فروشگاه های معتبر خرید کنید و خدمات پس از فروش را نیز دریافت کنید.

 

 

 آخرین ویرایش: - -

اهمیت تمرینات مقدماتی یا گرم کردن بدن و تمرینات پایانی یا سرد کردن بدن در بدنسازی و فعالیت های ورزشی سنگین

نویسنده : زارع پنجشنبه 11 مهر 1398 10:30 ب.ظ  •   

اهمیت تمرینات مقدماتی یا گرم کردن بدن و تمرینات پایانی یا سرد کردن بدن در بدنسازی و فعالیت های ورزشی سنگین

اهمیت تمرینات مقدماتی یا گرم کردن بدن و تمرینات پایانی یا سرد کردن بدن در بدنسازی و فعالیت های ورزشی سنگین

اهداف اصلی این کار افزایش دمای عمومی بدن و عضلات عمیق است تا قدرت کشانی در بافت های کلاژنی بالا رفته و امکان انعطاف پذیری بیشتری را به بدن بدهد.

تمرینات مقدماتی یا گرم کردن
از گرم کردن جهت پیشگیری از آسیب های ورزشی استفاده می شود، گرچه اطلاعات محدودی جهت اثبات این امر وجود دارد اما عقیده بر این است که گرم کردن بدن از بروز ضرب دیدگی ها و پارگی تارهای عضلانی از محل اتصال تاندونی آنها پیشگیری نموده یا از میزان این آسیب ها می کاهد:
بیش از همه، عضلات مخالف دچار پارگی می شوند. عدم توانائی این عضلات در شل شدن سریع، به اضافه قوه انقباضی عظیم عضلات موافق که به اندازه? حرکت قسمت متحرک افزوده می شوند، عضلات مخالف را در معرض ضرب دیدگی شدید و ناگهانی قرار می دهند که در نتیجه می توانند باعث پارگی خود تارهای عضلانی و نیز پارگی از محل اتصال تاندونی آنها بشود، فرآیند گرم کردن صحیح بدن می تواند از سختی و دردناک شدن عضله جلوگیری کرده و یا میزان آن را کاهش دهد.
? اهداف فیزیولوژیک گرم کردن بدن
اهداف اصلی این کار افزایش دمای عمومی بدن و عضلات عمقیق است تا قدرت کشانی در بافت های کلاژنی بالا رفته و امکان انعطاف پذیری بیشتری را به بدن بدهد. با این کار احتمال پارگی های عضلانی و پیچ خوردگی های رباطی کاهش یافته و به پیشگیری از دردهای عضلانی نیز کمک خواهد شد. هنگامی که دمای سلول ها افزایش یابد همگام با آن در فرآیندهای متابولیکی داخل سلول ها نیز ازدیاد سرعت متقابل روی خواهد داد، زیرا اینگونه فرآیندها وابسته به حرارت و دمای سلولی می باشند.
در برابر یک درجه افزایش دمای داخلی، تقریباً معادل ??% ازدیاد سرعت متابولیسم ایجاد می شود. در دماهای بالاتر آزاد شدن اکسیژن از هموگلوبین و میوگلوبین ها با سرعت و میزان بیشتری میسر شده و میزان جریان خون بالا می رود و چسبندگی عضلانی کاهش می یابد که این پدیده باعث بهبود اکسیژن رسانی در خلال فعالیت خواهد شد. سرعت انتقال تکانه های عصبی نیز افزایش می یابد. به کارگیری دستجات عضلانی قبل از به کارگیری آنها در فعالیت های قدرتی به بهبود عملکرد شخص منجر خواهد شد.
اگر در یک واحد حرکتی ابتدا بار کاری نسبتاً بالائی اعمال شده و سپس فعالیت اصلی به عضله تحمیل شود، احتمالاً انگیزش بیشتری حاصل خواهد شد که در مجموع نتیجه آن، افزایش ظرفیت فعالیت بدنی در شخص ورزشکار است.
برای اینکه فرآیند گرم کردن، بدن را به حالت آماده دربیاورد حداقل پانزده تا سی دقیقه وقت لازم است که در این مدت دمای بدن افزایش می یابد و تغییرات ذیل در فیزیولوژی بدن ایجاد می شود: افزایش دسترسی عضلات به شبکه های مویرگی به منظور آمادگی برای فعالیت بیشتر و فراهم نمودن قند خون و آدرنالین موردنیاز. مدت زمان لازم برای اینکه بدن به طور رضایت بخشی گرم شود برحسب وضعیت فرد متغیر است و با بالا رفتن سن افزایش می یابد.
فرآیند گرم کردن برحسب نوع رقابت نیز فرق می کند. به ورزشکاران توصیه می شود که در چارچوب فعالیت هائی خود را گرم کنند که شباهت به مسابقه داشته و قرار است آنها در آن رقابت نمایند. بنابراین شخصی که دونده? دو سرعت است باید مقداری به صورت آهسته بدود، چند بار استارت زده و باالأخره بعضی از نرمش های کششی و تمرینات عمومی بدن را اجراء کند.
بازیکن بینس بال ابتدا باید نرمش های عموم یبدن را انجام دهد، چند بار چوب بیس بال را در هوا حرکت داده و پرتاب های مقدماتی را اجراء نماید و در این ضمن متناوباً حرکات کششی را نیز انجام دهدبه نظر می رسد به کارگیری اصل اضافه بار و حرکات تقلیدی برای آن دسته از مسابقاتی که نیاز به هماهنگی عصبی - عضلانی دارند بسیار حائزاهمیت باشد. در روزهائی که هوا سرد است مدت زمان فرآیند گرم کردن بدن باید افزایش بیابد و هنگام انجام فعالیت ها لباس گرم پوشیده شود. حرکات کششی در مراحل گرم کردن و سرد کردن از اهمیت خاصی برخوردار است.? فرآیند گرم کردن بدن
عموماً این فرآیند به دو دسته تقسیم می شود:
?) گرم کردن عمومی یا گرم کردنی که به رشته? ورزشی ارتباط ندارد. این دسته شامل فعالیت هائی هستند که باعث گرم شدن عمومی بدن می شوند. بدون کوچکترین ارتباطی به مهارت هائی که در رشته? مربوطه لازم الاجراء است.
?) گرم کردن اختصاصی یا مرتبط با رشته ورزشی که تقلیدی است، یعنی همان مهارت ها و یا مشابه همان مهارت هائی هستند که در مسابقه باید انجام شوند (مانند: پرتاب وسیله، ضربه زدن با راکت یا چوب و مرور فنون رشته? ورزشی خاص).
گرم کردن عمومی: شیوه های این فرآیند باید شامل دویدن به صورت آهسته یا دوی راحت و تمرینات عمومی و کششی باشد. این مراحل باید بدن را برای فعالیت آماده ساخته و آن را نرم و روان کند. این فعالیت ها باید از شدت عمل کافی و مدت زمان مناسب برخوردار باشند تا دمای بافت های عمقی بدون ایجاد خستگی افزایش بیابد، هنگامی که ورزشکار عرق کرد، دمای داخلی بدن به حد مطلوب رسیده است.
طبیعت گرم شدن بدن متغیر بوده و تا حدودی به ماهیت فعالیت وابسته است. برخی از این فعالیت ها برای کلیه رشته های ورزشی مناسب بوده و باید با کنار سایر فعالیت هائی که برای رشته های ورزشی تخصصی طراحی شده اند، انجام شوند.
گرم کردن اختصاصی: پس از اتمام شیوه های عمومی گرم کردن بدن، ورزشکار باید به آن دسته از تمریناتی که مختص مسابقات با فعالیت های اوست بپردازد. افراد باید با سرعت متوسط کار را شروع کرده و سپس هنگامی که متوجه ازدیاد دمای بدن و افزایش فعالیت قلب و عروق شدند به شدت عمل خود بیافزایند. اثرات فرآیند گرم شدن بدن ممکن است تا مدت چهل و پنج دقیقه نیز ادامه یابد. ولی هر چه قدر که دوره? گرم کردن به فعالیت اصلی نزدیکتر باشد. اثرات مثبت آن بر روی فعالیت فوق بیشترین بهره را از فرآیند گرم کردن خواهد برد. نباید بین اتمام این فرآیند و شروع فعالیت اصلی بیش از پانزده دقیقه فاصله بیافتد.
 تمرینات پایانی یا سرد کردن
چنین مرسوم است که ورزشکارها و سایر افرادی که درگیر تمرینات بدنی منظم می شوند، به سرد کردن بدن خود دست می زنند. به این معنی که پس از جلسات رقابت و تمرین به انجام تمرینات نرم و سبک می پردازند. حداقل دو دلیل عمده جهت این قبیل تمرینات در دست است.
?) سطح اسید لاکتیک عضله و خون، هنگام برگشت به حال اولیه فعال نسبت به برگشت به حال اولیه غیرفعال سریع تر کاهش پیدا می کنند. لذا سرد کردن بدن، سبب کاهش اسیدلاکتیک و برگشت به حال اولیه? سریع تری پس از خستگی بدنی می شود.
?) فعالیت سبک و سنگین سبب ادامه? تلمبه عضلانی حاصل از انقباضات شده لذا تجمع خون در اندام ها به ویژه پاها جلوگیری می کنند. تلمبه عضلانی یا عمل مکشی که توسط انقباض و انبساط متناوب عضلات فعال ایجاد می شوند به بازگشت وریدی کمک می کند. جلوگیری از تجمع خون نه فقط امکان کوفتگی تأخیری عضلات را کاهش می دهد، بلکه ضعف و سرگیجه را نیز کاهش می دهد.
در مورد سرد کردن بدن در حال حاضر مراحل ویژه یا فعالیت هائی در دسترس نیست، هر چند می توان توصیه نمود که فعالیت های اصلی باید بلافاصله پس از جلسات تمرین یا مسابقه دنبال شوند، به عنوان مثال می توان پس از دوهای سنگین و شدید به انجام دوی سبک یا راه رفتن و پس از یک مسابقه فشرده? بسکتبال، به اجراء شوت آزاد یا شوت از نقاط مختلف زمین پرداخت. پس از این، به انجام پاره ای از نرمش ها و سپس تمرینات کششی اقدام نمود. فعالیت اصلی و تمرینات کششی می بایست به عنوان مهمترین مراحل سرد کردن بدن مورد توجه قرار گیرند.

 

 آخرین ویرایش: - -

مقاله انگلیسی به همراه ترجمه فارسی مدل‌سازی میزان تبخیر از سطح آزاد سد مهاباد با استفاده از شبکه‌های عصبی مصنوعی و مقایسه آن با معادلات تجربی

نویسنده : زارع دوشنبه 8 مهر 1398 04:43 ب.ظ  •   

مقاله انگلیسی به همراه ترجمه فارسی مدل‌سازی میزان تبخیر از سطح آزاد سد مهاباد با استفاده از شبکه‌های عصبی مصنوعی و مقایسه آن با معادلات تجربی

 برچسب ها: مقاله ، انگلیسی ، به ، همراه ، ترجمه ، فارسی ،
آخرین ویرایش: - -

آشنایی با سیستم های کنترل DCS

نویسنده : زارع دوشنبه 8 مهر 1398 04:42 ب.ظ  •   

آشنایی با سیستم های کنترل DCS

 برچسب ها: آشنایی ، با ، سیستم ، های ، کنترل ، DCS ،
آخرین ویرایش: - -

معرفی سایت سام اکسچنجر بهترین صرافی آنلاین از نظرقیمت

نویسنده : زارع دوشنبه 8 مهر 1398 04:40 ب.ظ  •   

معرفی سایت سام اکسچنجر بهترین صرافی آنلاین از نظرقیمت

امروزه اسم بیت کویین و ارزهای دیجیتالی دیگر زیاد به گوشمان می خورد. اما ارز دیجیتال چیست؟ چگونه می توان از آن کسب درامد کرد؟ و اگر قصد خرید و فروش ارز دیجیتالی داریم از چه طریقی می توانیم اقدام کنیم؟ سام اکسچنجر در واقع یک صرافی آنلاین است که ارز دیجیتالی ارائه می دهد و شما برای خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی می توانید از این سایت استفاده کنید.

ارز دیجیتالی یا Cryptocurrency نوعی پول است که با کدنویسی ایجاد و رمزنگاری شده و واقعیت خارجی ندارد. پول دیجیتالی غیر متمرکز است به این معنی که توسط هیچ نهاد یا سازمانی کنترل نمی شود. ارسال ارز دیجیتالی به دیگران بدون دخالت هیچ واسطه ای قابل انجام است و شما برای مبادلات ارز دیجتالی خود نیازی به افتتاح حساب نخواهید داشت و البته این ویژگی را نیز دارد که اگر به اشتباه به حساب شخصی ارز دیجیتالی واریز کنید نمی توانید آن را پس بگیرید.

انواع ارز دیجیتال مانند ریپل، اتریوم، پرفکت مانی، بیت کویین و ... هستند. از آنجایی که ارزهای دیجیتالی رمز نگاری می شوند قابل اعتمادند. یکی از ویژگی های مثبت ارزهای دیجیتالی این است که فرامرزی هستند و شما از طریق آن ها می توانید در سراسر دنیا به تبادلات مالی اقدام کنید، کاری که اگر خبواهید از طریق بانک ها انجام دهید شاید روزها طول بکشد را می توانید از طریق ارز دیجیتالی در عرض چند دقیقه انجام دهید.

در ادامه با معرفی سایت سام اکسچنجر بهترین صرافی آنلاین از نظر قیمت در خدمت شما هستیم.

معرفی سایت سام اکسچنجر

سام اکسچنجر یکی از بهترین سایت های صرافی آنلاین از لحاظ قیمت است که هدف آن ارائه خدمات ساده تر و سریعتر به کاربرانی است که در زمینه خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتالی فعالیت می کنند. این سایت با بیش از 7 سال سابقه در زمینه مبادلات ارزهای دیجیتالی و نقد کردن درآمدهای ارزی فعال است و در حال حاضر تبدیل به یکی از بهترین سایت های خرید و فروش ارز دیجیتالی تبدیل شده است.

برای خرید و فروش اتوماتیک و در لحظه می توایند از خدمات دقیق و طمئن این سایت برخوردار شوید و مطمئن باشید که معاملات شما توسط این سامانه با بالاترین استانداردها قابل انجام است و توسط کارشناسان ما پشتیبانی می شوند.

خدمات سایت سام اکسچنجر

همان طور که از یک صرافی آنلاین انتظار داریم عمده فعالیت های سایت سام اکسچنجر شامل خرید و فروش ارزهای دیجیتال، خرید پرفکت مانی، ارائه خدمات پرداخت آنلاین و نقد کردن درآمدهای ارزی می باشد. روند ثبت نام در این سایت بسیار ساده است و شما به راحتی می توانید معاملات ارزهای دیجیتالی خود را از طریق این سایت انجام دهید. در ادامه توضیحات مختصری درباره پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی خدمت شما ارائه می دهیم.

خرید و فروش پرفکت مانی (Perfect Money)

پرفکت مانی یک شبکه پرداخت انلاین است که در کشور پاناما مستقر شده است. این سایت ارائه دهنده ارزهای دیجیتالی است که اخیرا در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده و شاید دلیل این موضوع این باشد که علی رغم تحریم ها ایجاد حساب توسط کاربران ایرانی و همچنین زبان فارسی توسط آن پشتیبانی می شود. شما می توانید در حساب پرفکت مانی خود به چند شکل پس انداز کنید: دلار آمریکا، یورو، طلا، بیت کویین که همگی بر حسب واحد پرفکت مانی (PM) خواهد بود.

یکی از ارزهای موجود در سام اکسچنجر ارز پرفکت مانی است شما برای خرید و فروش پرفکت مانی باید در این شبکه ثبت نام کنید و اطلاعات حساب کاربری و کیف پول خود را دریافت کنید. اگر قصد خرید ارز دیجیتالی پرفکت مانی از طریق صرافی آنلاین سام اکسچنجر را دارید کافی است در سایت سام اکسچنجر ثبت نام کنید و پس از تأیید هویت توسط مدیر سایت بصورت آنلاین به خرید و فروش پرفکت مانی اقدام کنید. با خرید و فروش پرفکت مانی از طریق سایت سام اکسچنجر می توانید مطمئن باشید که یک صرافی آنلاین معتبر را انتخاب کرده اید که دارای قیمت های رقابتی و منصفانه است.

مزیت های پرفکت مانی:

 • پرفکت مانی برای افرادی که به صورت دورکار در سایت های خارجی مشغول به کار هستند یک راه عالی برای دریافت درآمدشان می باشد.
 • به موجودی حساب شما در پرفکت مانی سود تعلق می گیرد.
 • زبان فارسی توسط پرفکت مانی پشتیبانی می شود.
 • پرفکت مانی با داشتن کیف پول های مختلف از ارزهای رایج جهان پشتیبانی می کند.

 ووچر پرفکت مانی چیست؟

ای ووچر (e-Voucher) یا ووچر پرفکت مانی در واقع کارت شارژ پرفکت مانی است و راهی است برای اینکه خدمات پرداخت آنلاین در عین اینکه ایمن باشند ساده تر و سریعتر صورت بگیرد.

ووچر پرفکت مانی چیست؟ ووچر پرفکت مانی یک چک بانکی الکترونیکی است که از آن برای انجام مبادلات توسط سیستم پرفکت مانی (افزایش اعتبار و برداشت از حساب پرفکت مانی) استفاده می شود. ای ووچر (E-Voucher) شامل یک شماره دیجیتالی 16 رقمی است که یک کد فعالسازی 10 رقمی، مقدار پول و تاریخ مبادله می باشد. انتقال وجه از طریق ای ووچر پرفکت مانی شامل هیچ گونه کارمزدی نمی شود.

چرا می گوییم سایت سام اکسچنجر بهترین است؟

چرا از بین صرافی های آنلاین سام اکسچنجر را انتخاب کنیم. در ادامه چند مزیت سام اکسچنجر را به شما معرفی می کنیم:

 • پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان این سایت آماده ارائه خدمات پشتیبانی به کاربران خود می باشند. پشتیبانی های حرفه ای این سایت یکی از دلایل برتری این سایت می باشد.

 • سرعت

تبدیل ارز در سایت سام اکسچنجر در مدت زمان بسیار کمی قابل انجام است و تسویه سفارشات فروش در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

 • خرید چندباره

شما می توانید هرچند باری که می خواهید خرید خود را تکرار کنید.

 • امنیت

امنیت حساب کاربری شما در این سایت تضمین می شود.

 • دقت

با ایجاد حساب در سایت سام اکسچنجر می توانید از مبادلات دقیق این سامانه آسوده خاطر باشید.

 • اعتبار

سال ها سابقه در زمینه ارزهای دیجیتالی باعث شده سایت سام اکسچنجر دارای اعتبار زیادی باشد.

 • عدم دریافت کارمزد

ارائه خدمات در سایت سام اکسچنجر بدون دریافت کارمزد صورت می گیرد.

 • تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی است و تمامی معاملات پس از اهراز هویت قابل انجام است.

امروزه انجام معاملات با ارزهای دیجیتالی بسیار معمول و رایج شده و یکی از محبوب ترین شبکه ها برای انجام معاملات انلاین سیستم پرفکت مانی است. سایت سام اکسچنجر اماده ارائه خدمات در زمینه تسهیل در خرید و فروش پرفکت مانی است و با خیال راحت می توانید نبادلات ارزهای دیجیتالی خود را به صورت مطمئن انجام دهید.

 برچسب ها: پرفکت ، مانی ، چیست؟ ، چگونه ، می ، توان ،
آخرین ویرایش: - -

ریمل حجم دهنده دیور Diorshow Iconic Overcurl Mascara

نویسنده : زارع جمعه 5 مهر 1398 08:26 ق.ظ  •   

 

ریمل حجم دهنده دیور Diorshow Iconic Overcurl Mascara

برس خمیده این ریمل باعث خواهد شد که بتوانید تمام مژه ها را از ریشه تا بالا پوشش دهید. بعد از چند بار کشیدن می توانید به حجم خوبی برسید.

 برچسب ها: ریمل ، حجم ، دهنده ، دیور ، Diorshow ، Iconic ، Overcurl ،
آخرین ویرایش: - -

SEO یا بهینه سازی سایت

نویسنده : زارع سه شنبه 2 مهر 1398 05:45 ب.ظ  •   

تکنیک های سئو سایت برای موتورهای جستجو در طراحی وب سایت

سئو سایت برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را در طراحی سایت بصورت زیر تعریف نمود:

دوستای عزیزم سئو (بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو) به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست. درواقع آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند.

 

سئو سایت برای موتورهای جستجو در طراحی وب سایت

 

سئو را می‌توان مجموعه‌ای از روش‌ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد.

شروع سئو

در اوایل سال 1990 اولین موتور‌های جستجو کار خود را آغاز کردند بعضی از محبوب‌ترین آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهای جستجو را به دید یک لیست فهرست شده نگاه می‌کردند که همانند صفحه زرد، سئو اولیه بر اساس حروف الفبا انجام می‌شد. در این لیست صفحاتی همچون AAA در بالای این لیست وجود داشتند.

با رشد مداوم اینترنت موتورهای جستجوی جدید‌تری ظاهر می‌شدند که از الگوریتم‌های رتبه‌بندی پیچیده‌تری استفاده می‌کردند. این الگوریتم‌ها با معیار تعداد دفعاتی که یک کلمه کلیدی یا یک عبارت در یک صفحه استفاده شده تقسیم بر تعداد کل کلمات صفحه و برچسب‌های شبیه key-words برای فهم محتویات وب سایت‌ها استفاده می‌کردند. به دنبال این رشد سئو برای بیشتر دیده شدن سایت‌ها فعالیت خود را شروع کرد. با توسعه رتبه‌بندی صفحات توسط موتور‌های جستجو، مهندسین سئو  برای سایت های اعم از طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت شرکتی و بسیاری موارد دیگر به دنبال پیدا کردن راه‌هایی جهت تاثیرپذیری در رتبه بندی این موتورها چه با استفاده از روش‌های اخلاقی و چه غیر اخلاقی روی آوردند..

اهداف سئو 

هدف سئو کمک به وب سایت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است. نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوی جستجوی وارد شده دارای مزایای زیادی هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو است که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جستجو شده را پیدا می‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد می‌شود چرا که الگوریتم آن بیشترین صفحات مرتبط را نشان می‌دهد.

بسته به اینکه چگونه کلمات کلیدی رقابتی در بهینه سازی و سئو مورد استفاده قرار می‌گیرند، سئو هفته‌ها یا ماه‌ها طول می‌کشد تا به نتیجه برسد. اگر چه ممکن است نتایج بهینه‌سازی جستجو به سرعت دیده نشود ولی در دراز مدت مزایای سئو باعث افزایش رتبه‌بندی سایت و افزایش بازدیدکنندگان است. برای وب سایت‌ها خیلی مهم است که در صفحه اول نتایج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتیجه طبیعی اول که 58.4 درصد کلیک‌ها را شامل می‌شود، قرار گیرند.

بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر تقسیم بندی کرد:

 • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
 • باعث ایجاد برند می شود.
 • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
 • باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
 • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
 • بهترین ابزار برای تبلیغات است.

سئو درون صفحه یا On Page SEO

سئو درون صفحه به کنترل مستقیم کدها و یا محتویات وب سایت شما اعم از متن، تصویر، پیوند و ... مرتبط می‌شود؛ به طور کلی هر چیزی که در سایت خود بارگذاری می‌کنید مربوط به SEO On Page می‌شود. این روش پایه تمام تلاش‌های بهینه‌سازی است زیرا جایی است که شما بیشترین کنترل را روی آن دارید. هر گونه تغییری را که شما در محتویات سایت خود ایجاد می‌نمایید در نتایج جستجو تاثیر گذار خواهد بود بنابراین خیلی مهم است که روش SEO On Page بدرستی قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

سئو بیرون صفحه یا Off Page SEO

بر خلاف روش SEO On Page که توسعه وب سایت با کنترل مستقیم بالایی انجام می‌شد، روش بهینه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهایی است که در خارج از وب سایت شما انجام می‌شود این شامل تمام چیزهایی است که می‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندی بالای سایت شما کمک کند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پیوندهایی که از سایت‌های دیگر به سایت شما اشاره می‌کنند متمرکز می‌شود سپس با استفاده از روش‌هایی که در خارج از وب سایت انجام می‌شود به بهینه‌سازی موتور جستجو می‌پردازد.

SEO Off Page یک فرآیند نامحدود است که توسط مهندسین سئو در جهت بدست آوردن پیوند دهندگان، اداره می‌شود.

سئو کلاه سفید یا White Hat

 به مجموعه تکنیک‌ها، روش‌ها و استراتژی‌های که از قوانین و راهنمایی‌های موتورهای جستجو تبعیت می‌کنند، اشاره دارد. که این به معنی فریب یا دستکاری موتور‌های جستجو و یا کاربران به هیچ وجه نیست. این همچنین به سئو اخلاقی نیز یاد می‌شود.

سئو کلاه سیاه یا Black Hat

به مجموعه‌ای از دستورات دارد که به منظور فریب، بازی و دستکاری الگوریتم‌های موتورهای جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندی بالا، بکار می‌رود. این مهم است که بدانید این‌ روش‌ها غیر اخلاقی بوده و توسط هیچ موتور جستجویی تایید نمی‌شود و بکارگیری این روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پایگاه داده را برای همیشه در بر دارد.

انجام تاکتیک‌های سئو کلاه سیاه ممکن است که باعث افزایش رشد ناگهانی در نتایج جستجو شود ولی می‌تواند منجر به پرداخت جریمه و یا حذف کامل از فهرست پایگاه داده موتور جستجو شود.

استراتژهای سئو وب سایت بصورت زیر:

 • بهبود ساختار سایت
 • استراتژی کلمات کلیدی
 • استراتژی URL
 • بهینه سازی کد
 • پردازش کردن متن
 • بهینه سازی لینک های ورودی
 • استراتژی نام دامنه و هاست

مهمترین معیارها برای بهینه سازی موتور جستجوعبارتند از:

 • اضافه کردن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
 • اضافه کردن URL به نقشه سایت
 • اضافه کردن نقشه سایت به robots.txt
 • استفاده از ابزارهای آنالیز جهت crawl

تکنیک هایی که برای بهینه سازی و سئو سایت عنوان شده است عبارتند از:

 • افزایش لینک های خارجی
 • تغییر اسم فایل ها
 • لینک یک طرفه
 • کلمات کلیدی
 • استفاده از Meta Tag
 • استفاده صحیح از عنوان
 • استفاده از robots.txt
 • بهینه سازی محتوا

منبع: شرکت سانا پرداز نارین

 برچسب ها: SEO ، یا ، بهینه ، سازی ، سایت ،
آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic