ویژگی های خاص و مهم عایق الاستومری

نویسنده : زارع چهارشنبه 22 آبان 1398 08:27 ق.ظ  •   

ویژگی های خاص و مهم عایق الاستومری

 

عایق الاستومری در موارد مختلفی مثل لوله کشی، کانال، خط های لوله انتقال گاز، مخزن ها، دیوارها و ... به کار برده می‌شود و به راحتی توانست جای عایق های قدیمی را بگیرد.

از جمله موارد دیگری که می‌توان از عایق الاستومری در آن ها استفاده کرد عبارت اند از:

- تهویه مطبوع

- ساختمان سازی

- پتروشیمی

- ماشین سازی

و ...

عایق الاستومری در نوع های متفاوتی تولید می‌شود مثل پشت چسب دار، روکش آلومینیومی و ...

صفات ویژه ی عایق الاستومری:

عایق الاستومری دارای صفات و ویژگی های بسیار خوبی است که چند مورد آن را برای شما آورده ایم:

-  مقاومت خوب در برابر دمای 200- تا 105+ درجه سانتی گراد

- دارای گازهای سمی مثل CFC/HCFC نیست.

- قابلیت اشتعال پذیری ندارد.

- در برابر UV و اوزون مقاومت دارد.

- مقاومت در برابر ورود و نفوذ آب یا بخار آب

- دچار خوردگی در زیر عایق نمی‌شود.

- در برابر ماده های شیمیایی مقاومت دارد.

- حساسیت های پوستی و تنفسی ایجاد نمی‌کند.

- باعث عدم انتقال و توسعه ی قارچ و باکتری می‌شود.

- با محیط زیست سازگاری خوبی دارد.

 

از مهم ترین ویژگی های عایق الاستومری چه می‌دانید؟

بهتر است بدانید عایق الاستومری به راحتی نصب و اجرا می‌شود و از هدر رفت انرژی جلوگیری می‌کند. به همین دلیل باعث صرفه جویی در هزینه ها می‌شود. عایق الاستومری جنس منعطف و سبکی دارد که در مقابل رطوبت و نم، قارچ و باکتری، آتش، روغن ها و ماده های شیمیایی مقاومت خوبی دارد. این عایق ها از ضریب انتقال حرارت پایینی برخوردار هستند. یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب این عایق ها، نگهداری و تمیز کردن بسیار آسانی آن هاست.

 

موارد استفاده ی عایق الاستومری در صنعت

عایق الاستومری با موادی به نام فوم الاستومریک ساخته و تولید می‌شود که جای عایق های قدیمی را گرفته است. عایق های الاستومری در موارد بسیار زیادی به کار می‌روند مثل مخازن، دیوار، سقف، کانال ها و ... . از جمله کاربردهای مهم عایق الاستومری در صنایعی مثل نیروگاه ها، ماشین سازی، صنعت غذا و ... است. در لوله هایی که از فولاد و مس تهیه شده اند نیز کاربرد دارد. استفاده از عایق الاستومری در لوله های آب سرد باعث جلوگیری از یخ زدن می‌شود و در سیستم گرمایی از هدر رفتن و کاهش گرما جلوگیری می‌کند.

 

 

مواد مورد نیاز برای نصب

برای نصب و اجرای عایق الاستومری به مواد و وسایلی نیاز است که عبارت اند از:

1. چسب عایق الاستومری

2. نوار درزگیر چسب دار

3. نوار درزگیر آلومینیومی

4. نوار درزگیر برزنتی

5. نوار درزگیر پلیمری

 طریقه ی نصب عایق الاستومری به چه شکل است؟

عایق های الاستومری در اشکال لوله ای و رولی با قابلیت منعطف بودن ساخته و تولید می‌شوند. لوله ها به خاطر نصب عایق از دو سر بریده می‌شوند. برای نصب لوله های عایق الاستومری هم می‌توان در زمان نصب لوله های اصلی و هم بعد از آن اقدام کرد. این لوله ها به شکل طولی و از ناحیه ی مفصل ها به وسیله ی چسب فورمیکس می‌چسبانند.

از عایق الاستومری های رولی در لوله هایی که قطر بیشتر از 3 اینچ دارند و کانال های تهویه هوا استفاده می‌کنند. عایق الاستومری رولی را به صورت پشت چسبدار هم می‌توان استفاده کرد. برای اینکه عایق ها تضمینی برای خوب کار کردن سیستم باشند باید درست نصب و اجرا شوند.

 

استفاده از عایق الاستومری در صنعت نفت و گاز

در صنعت نفت و گاز به خاطر وجود داشتن سیستم هایی که نباید سرد شوند از عایق الاستومری استفاده می‌شود و برای سیستم هایی که نباید گرم شوند نیز از عایق هایی به اسم عایق سرد استفاده می‌کنند. عایق الاستومری یکی از پرفروش ترین عایق هاست که در صنایع مختلف کاربردهای متفاوتی دارد.

 

 برچسب ها: ویژگی ، های ، خاص ، و ، مهم ، عایق ، الاستومری ،
آخرین ویرایش: - -

با استفاده از کدینگ لغات 504 را یک روزه بخوانیم!

نویسنده : زارع یکشنبه 19 آبان 1398 10:31 ب.ظ  •   

با استفاده از کدینگ لغات 504 را یک روزه بخوانیم!

این روزها یادگیری لغات زبان انگلیسی با استفاده از روشهای جدید رونق گرفته و زبان آموزان زیادی از روشهای نوین برای حفظ سریع لغات انگلیسی بهره میگیرند، با به کارگیری روش کدینگ که با نامهای مختلفی همچون کدگذاری لغات ، رمزگذاری ، رمزگردانی و کدبندی شنیده می شود.

در این مقاله قصد داریم مفیدترین روش برای یادگیری سریع کلمات 504 را ارائه دهیم.

همانطور که مستحضر هستید خیلی از منابع مختلفی این روزها لغات 504 را با روش کدینگ آموزش می دهند. شما با استفاده از این روش میتوانید کلمات 504 را سریعا فرا بگیرید.

کدینگ لغات504

مزایا و معایب روش کدینگ لغات برای حفظ 504 کلمه ضروری تافل

همانطور که میدانید هر روش مزایا و معایبی در خود دارد که ما به بیان آن می پردازیم:

مزایا :

1- حفظ سریع لغت در کمترین مدت زمان

2- ماندگاری بیشتر نسبت به سایر روشهای معمول

3- ارتباط برقرار کردن زبان آموز با استفاده از این روش

4- علاقه و اشتیاق بیشتر زبان اموز برای یادگیری

5- استفاده از طنز و روشهای مفرح برای این روش

 

معایب:


1- مهمترین عیب این روش ارتباط برقرار نکردن کاربر با استفاده از  کدینگ

2- یاد نگرفتن کاربر به دلیل منطقی نبودن و طنز بودن تصویرسازی ارائه شده.

3-برای تمام لغات نمیتوان کدینگی ارائه کرد که کاربر به صورت دائمی آن را در ذهن خود بسپارد.

یادگیری تصویری لغات 504

نسخه ی کدینگ تصویری لغات 504 هم به مجموعه ما اضافه شده ، علاوه بر کدهای ارائه شده به صورت متنی جزوات کدبندی ما شامل تصاویر مرتبط با این روش نیز می باشد که میتوانید نمونه های این تصاویر را هم در قالب طنز مشاهده کنید:

 

 

 

پایان کابوس یادگیری لغات 504 با استفاده از کدینگ و تصویر سازی ذهنی

هر زبان آموز در سطح متوسط و مبتدی و حتی پیشرفته یک بار به سراغ کتاب 504 لغت رفته و کتاب اصلی این مجموعه قدرتمند را تهیه کرده ولی با مطالعه ی درس اول کتاب را بسته و دیگر به سمت کتاب نرفته! اگر شما هم جزو این دسته از زبان اموزان هستید حتما نگاهی به روش کدینگ بیندازید!

سو استفاده افراد مختلف از روش کدینگ!

این روزها سایت ها پر شده از اساتیدی که روش کدینگ را ارئه میدهند! بعضی از این اساتید دوره ها را با قیمتهای نامعقول مانند 1 میلیون تومان برای یک جزوه! و یا برگزاری همایش آموزش لغات 504 با هزینه های سنگین و یک سری دیگر هم با شعارهایی همچون یادگیری لغات 504 در 10 ساعت! اقدام به سو استفاده از این روش میکنند. 

وقت آن رسیده ست که در ابتدا شما این روش را دقیق مطالعه کنید و سپس ارزش این روش را مورد بررسی قرار داده و در نهایت اقدام به انتخاب مدرس و خرید محصول او کنید!

j5ep_2.jpg 

پیشنهاد ما برای انتخاب مجموعه های کدینگ 504

از سال 90 تا کنون بنده حقیر با استفاده از این روش سعی کردم مسیر یادگیری را برای دسته ای از زبان آموزان آسان کنم که منتقدان و طرفدارنی هم بعد از چندین سال کار داشته ام. بنده به عنوان مدرس زبان انگلیسی با سابقه ی 12 ساله در تدریس روشهای مختلف آموزش برای استفاده از کدینگ پیشنهاد میکنم فقط آن دسته از زبان اموزانی که شرایط زیر را دارند از این روش استفاده کنند:

1 – آن دسته از افرادی که کنکورهای مختلف کاردانی و کارشناسی و آزمونهای مختلفی شامل آیلتس و تافل و جی آر ای... پیش رو دارند.

2- افرادی که با این روش ارتباط برقرار میکنند.

3- روحیه طنز داشته و با تصویرسازی ذهنی ارتباط مثبتی برقرار میکنند.

4- زمان زیادی برای یادگیری لغات ندارند.

خرید جزوه زبان

ویژگیهای 504 واژه ضروری تافل با نگارش مدرس حامد اسکندری

مجموعه ی طراحی شده شامل عکسهای گرافیکی برای یادگیری بیشتر و ماندگاری دائمی در ذهن زبان آموز ، فونتیک لغات برای متوجه شدن طرز تلفظ لغات، کمک گرفتن از لغات مترادف برای آسان سازی مسیر یادگیری و در نهایت قیمت مناسب و معقول با در نظر گرفتن شرایط بد اقتصادی می باشد. همیشه صرف هزینه زیاد برای یادگیری مطالب کار مناسبی نیست، پس سعی کنید تصمیم درست را برای انتخاب مجموعه با استاد مرتبط به عمل آورید.

نتیجه گیری

ما همیشه به کاربر پیشنهاد میکنیم اول نمونه مثالهای کدینگ را مشاهده کند در صورتی که این روش برایش جالب بود سپس اقدام به خرید مجموعه لغات 504 ما در قالب طنز کند. شما نیز میتوانید با بررسی مثالها و تصاویر مربوطه ی ارائه شده تصمیم بگیرید و سپس با بررسی معایب و مزایا اقدام به تهیه جزوه یا شرکت در همایشها کنید! ولی با توجه به حرفهای گفته شده به هیچ عنوان به دام اساتیدی که از این روش سو استفاده میکنند نیفتید!

تحقیق کنید تحقیق کنید و در نهایت باز هم تحقیق کنید!

 آخرین ویرایش: - -

فروشگاه دی واش

نویسنده : زارع سه شنبه 14 آبان 1398 10:27 ب.ظ  •   

فروشگاه دی واش بزرگترین مرجع آنلاین فروش ماشین ظرفشویی در ایران میباشد.

شما میتوانید تنها با چند کلیک کالای خود را با کم ترین تعرفه ممکن خریداری نمایید و ان را درب منزل خود تحویل بگیرید...

ظرفشویی وسیله ای بسیار کار آمد میباشد و با صدای کمی که ایجاد میکند مزاحمتی در طول مهمانی های شما و در طول عملیات شستشو برای شما ایجاد نخواهد کرد.از دیگر مزایای دستگاه این است که به هنگام شست شوی ظروف نیاز به آب بسیار کمی دارد و همین امر باعث میشود که در مصرف آب صرفه جویی شود و آب هدر نرود.

واققعیت این است که این دستگاه برای هر خانواده ای بسیار مفید می باشد...

در این مقاله به معرفی دو برند معروف بازار می پردازیم :

ماشین ظرفشویی بوش به 8 برنامه شستشو مجهز می باشد که شامل شستشوی قوی با دمای 70 درجه  میباشد، که در جهت کاهش مصرف انرژی و آب طراحی شده است و شستشو در این دستگاه سریع انجام میگیرد

این دستگاه دارای سیستم EmotionLight میباشد که هنگام بارگیری و تخلیه آن دو چراغ پر نور و قوی LED روشن میشود که به شما نشان میدهد که ظروف به چه صورت شست و شو شده اند.

 

ظرفشویی مدل ADP500WH 

یکی دیگر از سیستم های هوشمند این ماشین ظرفشویی سیستم محافظ ظروف شیشه ای میباشد که به شما اجازه میدهد لیوان هایی که بزرگ یا بطری های شیشه ای و حتی گلدان را در سبد پایین دستگاه جای دهید. همچنین این دستگاه با بهره از سیستم AquaStop شما در برابر آسیب های احتمالی محافظت میکند به طوری که هرگاه در سیستم توسط سنسور های دستگاه نشتی آب دیده شد این سیستم ، ورودی آب به دستگاه را قطع نموده و مانع نشت آب میشود

نوعی از این دستگاه  با بدنه سفید رنگ استیل ضد زنگ همراه با انبوهی از برنامه های شستشوی مختلف در بازار جهانی تولید و روانه بازار شده است . نمایشگر LED باریک مشکلی رنگی که در قسمت بالایی این دستگاه ها قرار گرفته است تمامی اطلاعات شستشو و وضعیت را نشان داده و کاربر با یک نگاه متوجه کلیات می‌شود . این شرکت  با بکار گیری برنامه های شستشوی متفاوت در این دستگاه توانسته این امکان رو به کاربران خود بدهد تا بتوانند هر نوع ظروفی فرقی نمیکند چینی ، کریستالی و . . . را داخل دستگاه قرار داده و با فعال کردن برنامه های شستشوی مختلف ظروف را به بهترین روش ممکن مورد شستشو قرار دهد ، به همین خاطر فروش ظرفشویی ال جی در اوایل مقدار قابل توجهی بوده و کاربران زیادی را مجذوب خود کرد . ظرفشویی های این برند در دورنگ سفید و نقره‌ای تولید و روانه بازار شده است که همانند سایر محصولات جدید مجهز به موتور دایرکت درایور اینورتر بوده که باعث شده میزان مصرف انرژی را بصورت کاملا بهینه در بیاورد و شدت پاشش آب را باتوجه به نوع برنامه انتخابی تنظیم کرده می‌کند . این موتور چرخش و فشار آب را بصورت هوشمندانه‌ای کنترل کند تا این ماشین ظرفشویی ال جی به بهترین شکل ممکن ظروف را مورد شستشو قرار دهد .شرکت ال جی با بکار گیری فناوری های جدید و نوین خود توانسته صدای خروجی دستگاه را به کم ترین میزان ممکن برساند و به همین خاطر باعث شده خرید ماشین ظرفشویی این مدل به شدت فراگیر شود چراکه کاربر می‌تواند هرموقع که خواست دستگاه را روشن کند و بدون هیچ مزاحمتی به مابقی کارهای خود برسد . دستگاه DC32 با ظرفیت 14 نفره خود می‌تواند تمامی ظروف های یک خانواده پرجمعیت را که مهمانی های زیادی در خانه آنها برگزار می‌‌شود را ساپورت کرده و به بهترین شکل ممکن آنها را مورد شستشو قرار دهد ، همچنین برای اینکه این کاربر بتواند از ماشین ظرفشویی 14 نفره خود به بهترین شکل ممکن استفاده کند ، سبد های قابل تنظیم ارتفاع را می‌تواند به طور اختصاصی تنظیم کرده کند تا هرنوع ظرفی با هر ابعادی را داخل دستگاه جای دهد .

جهت تهیه این محصولات در برندهای مختلف , رنگ بندی ها و ظرفیت های گوناگون با ما در ارتباط باشید....

لازم به ذکر است ما جهت اثبات حسن نیت خود در ابتدای سفارش از شما مبلغی دریافت نمی کنیم و تمامی مبلغ سفارش پس از تحویل کالا درب منزل از شما دریافت میگردد.

تمامی محصولات ما دارای گارانتی ویژه تضمین کیفیت می باشند...

 

 

اخطار : مراقب سودجویان بازار باشید تا جنس تقلبی را جای جنس اصلی به شما عزیزان ندهند...

 برچسب ها: فروشگاه ، دی ، واش ،
آخرین ویرایش: - -

خرید کولرگازی ایستاده مدل T3`Matic–A48H3

نویسنده : زارع پنجشنبه 9 آبان 1398 07:47 ب.ظ  •   

عنوان : خرید کولرگازی ایستاده مدل T3`Matic–A48H3

توضیحات :

 

کولرگازی ایستاده مدل T3`Matic–A48H3 یکی از دستگاه های تک پنلی بوده که دارای طراحی زیبا و خاصی است و باتوجه به قدرت بالایی که موتور دار از سر و صدای بسیار کمی برخور دار بوده و با رنگ سفید همراه با پره ها و درچه هایی برای انتشار هوای تولید شده که باعث شده این کولرگازی ایستاده بتواند رستوران ها و مغازه هایی با متراژ بالا را به خوبی تحت پوشش خود در بیاورد . از ویژگی اصلی این دستگاه می‌توان به توانایی ایجاد هوای سرد و گرم آن اشاره کرد که قدرت سرمایش آن ۴۸ هزار و ظرفیت گرمایشی آن ۵۵ هزار بوده که نشان دهنده قدرت بالای این کولرگازی گری است و با مصرف برق معمولی که دارد گرید B را از آن خود کرده است .یونیت داخلی و خارجی این دستگاه سر و صدای بسیار کمی را دارند بصورتی که یونیت خارجی ۵۶ db و یونیت داخلی ۴۵ دسی‌بل بوده که یونیت خارجی بیرون از خانه و معمولا روی پشت بام قرار می‌گیرد و کمپرسور اسکرول دستگاه را در خوی جای داده که این کمپرسور گاز R22 را آماده کرده و با اتصالات لوله ای بین آنها به یونیت داخلی ارسال می‌کند ، این یونیت به نحوی طراحی شده تا این دستگاه در دسته محصولات ایستاده قرار بگیرد و با زیبایی که دارد نمای خانه را به کلی تغییر می‌دهد .

این محصول از کیفیت فوق العاده ای برخوردار میباشد و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید میباشد. 

 

cooler model کولر مدل T3`Matic–A48H3

 

این سری با ظرفیت های مختلفی تولید شده که ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد .

 

منبع : کولرگازی ایستاده مدل T3`Matic–A48H3

 

جهت تهیه این محصول به سایت فروش کولرگازی ما مراجعه نمایید و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید , همچنین جهت دریافت مشاوره میتوانید با پشتیبانان ما در ارتباط باشید:

09189744919 - 09368713408

 

 برچسب ها: خرید ، کولرگازی ، ایستاده ، مدل ، T3`Matic–A48H3 ،
آخرین ویرایش: - -

گروه چت تلگرام

نویسنده : زارع پنجشنبه 9 آبان 1398 05:21 ق.ظ  •   

برای دیدن گروه های تلگرام مختلف باید وارد سایت لینکدونی تل بشید.

این سایت لینک تمام گروه های مختلف تلگرام را منتشر می کند.

شما می توانید با رفتن به این سایت لینک تمام گروه های تلگرام را مشاهده کنید.

که گروه های زیادی در این سایت منتشر می شود.

البته اگر شما هم گروه چت تلگرام داشته باشید می توانید به صورت رایگان لینک گروهتون رو در سایت ثبت کنید.

شما با ثبت لینک گروهتون در سایت لینکدونی تل در واقع لینک گروهتون رو در گوگل ثبت می کنید.

و هر کس در گوگل اسم گروه تلگرام شما رو سرچ کند.

به گروه تلگرام شما دسترسی خواهد داشت.

به طور مثال اگر اسم گروه تلگرام شما دورهمی باشد اگر کسی اسم گروه دورهمی را سرچ کند.

گروه تلگرام شما نشان داده می شود.

 

 آخرین ویرایش: - -

آموزش گوگل ادوردز

نویسنده : زارع سه شنبه 7 آبان 1398 09:39 ق.ظ  •   

کسانی که میخواهند کمپین گوگل ادوردز را برای سایت و کسب و کار خود راه اندازی کنند باید قبل از شروع کار با نوع کار گوگل ادوردز آشنا باشند. آموزش گوگل ادوردز در این محتوا به زبان ساده گفته شده. برای اجرای کمپین گوگل ادوردز اگر کار تبلیغات خود را به یک شرکت تبلیغاتی بدهید نیازی نیست به دنبال دوره آموزش گوگل ادوردز و یا کارگاه گوگل ادوردز باشید.

دوره آموزش گوگل ادوردز، کارگاه گوگل ادوردز و... برای کسانی مناسب است که می‌خواهند این کار را به عنوان سغل خود انتخاب کنند.

آموزش گوگل ادوردز به صورت های مختلفی مانند دوره آموزش گوگل ادوردز، کارگاه گوگل ادوردز که به صورت عملی انجام می‌شود، فیلم آموزش گوگل ادوردز که در یوتیوب و آپارات موجود است و آموزش گوگل ادوردز لیندا که با مراجعه به سایت لیندا امکان مشاهده تمام ویدیوهای آمورزش گوگل ادرودز این سایت موجود است می‌توانید دانش خود را برای یادگیری گوگل ادوردز ارتقا دهید.

 

چگونه از گوگل ادوردز استفاده کنیم

برای استفاده ادوردز شما نمی‌توانید از داخل ایران اقدام بکنید زیرای این خدمات گوگل برای ایران تحریم است. شما باید به یک شرکت تبلیغاتی که کار تبلیغات ادوردز را انجام میدهد مراجه کنید تا برای شما یک کمپین تبلیغاتی اجرا کند.

برای اجرای کمپین تبلیغاتی پس از پرداخت پول شرکت تبلیغ کننده پنل کاربری ادوردز را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما پس از آن باید با دانستن کامل کلمات کلیدیتان که توسط مشاور سئو و بازاریابی شما انتخاب شده اند شروع به تبلیغ کنید.

 

گوگل ادوردز برای چه کسانی خوب است؟

اگر محصولی دارید و می‌خواهید با استفاده از این کمپین‌ها آن را معرفی کنید ولی سایت شما در رتبه های یک گوگل قرار ندارد می‌توانید از ادز گوگل استفاده کنید. البته پیشنهاد ما به شما سئو می‌باشد زیرا دائمی و ماندگار است.

اگر در یک فصل خاص قصد فروش محصولی را دارید که مشتریان زیادی دارد مثلا در فصل زمستان می‌خواهید کامپشن بفروشید می‌توانید با استفاده از تبلیغات در ادز گوگل بدون نیاز به آموزش گوگل ادوردز در بالای نتایج جستوجو سایت خود را قرار دهید.

شما باید با دانش و مشاوره گرفتن از متخصص سئو کپین گوگل ادرودز خود را اجرا کنید تا پول خود را در جایی درست و بهینه خرج کنید.

بسیار از دوره آموزش گوگل ادرودز که اجرا می‌شود نکات کامل را به شما یاد نمی‌دهند و شما در هنگام اجرای کمپین ادز گوگل دچار مشکل می‌شوید. بهتر است شما با شرکت در کارگاه گوگل ادوردز  به صورت عملی و مرحله به مرحله شروع به یادگیری و آموزش گوگل ادرودز بکنید.

 برچسب ها: آموزش ، گوگل ، ادوردز ،
آخرین ویرایش: - -

کاهش هزینه مراسم عروسی

نویسنده : زارع یکشنبه 5 آبان 1398 07:35 ب.ظ  •   

کاهش هزینه مراسم عروسی

 

یکی از دغدغه زوج های جوان چگونگی برگزاری یک مراسم عروسی خوب و آبرومندانه است.همانطور که میدانید با توجه به نوسانات قیمت و گرانی های اخیرهزینه های برگزاری مراسم نیز افزایش یافته است. بسیاری از زوج های جوان بخاطر تامین هزینه های مراسم تا چندین سال بعد از مراسم عروسی گرفتار قرض و وام های آن می شوند.

ما در این مطلب قصد داریم نکاتی را مطرح کنیم که تا حد زیادی از هزینه های برگزاری یک مراسم عروسی کاسته شود و در عین حال امکان برگزاری یک مراسم خوب فراهم باشد.

nx95_4.jpg

انتخاب باغ یا تالار عروسی

بخش اعظمی از هزینه های یک مراسم عروسی مربوط به تالار عروسی یا باغ تالار برگزاری مراسم است که چیزی در حدود 50 تا 70 درصد هزینه های یک مراسم را شامل میشود.

به طور معمول تالارها و باغ تالارهای عروسی در فصول مانند پاییز و زمستان قیمت های پایین تری را ارائه میکنند، در صورتی که قصد صرفه جویی در هزینه های خود را دارید  با انتخاب تاریخ مراسم خود در یکی از این فصول میتوانید بخش اعظمی از هزینه های خود را کاهش دهید. لیست بهترین باغ تالارهای تهران را مشاهده نمایید.

همچنین توصیه میکنیم از 3 تا 6 ماه قبل از مراسم به دنبال انتخاب محل برگزاری مراسم خود باشید چون هم فرصت کافی برای انتخاب تالار عروسی مناسب را داشته باشید و علاوه بر این برخی از تالارها در مناسبت های خاصی و یا به دلایلی مثل پر نشدن بعضی از روزها  تخفیفات بالایی را برای آن روزها ارائه می کنند و این تخفیفات باعث کاهش زیاد هزینه های مراسم شما خواهد شد،

نکته دیگر اینکه تالارها و باغ تالارها معمولا منوهای متنوعی را ارائه میکنند که اختلاف بین قیمت منو ها معمولا زیاد است. شما می توانید با انتخاب یک منوی خوب ولی با قیمت مناسب بازهم از هزینه های خود بکاهید. در این راستا میتوانید لیست بهترین تالارهای تهران را مشاهده نمایید.

 

 

انتخاب آتلیه عروسی

یکی از دیگر مواردی که هزینه بر است انتخاب آتلیه عروسی می باشد. آتلیه های عروس نیز در فصول پاییز و زمستان تخفیفات خوبی برای مشتریان در نظر میگیرند.

آتلیه های عروسی پکیج هایی را ارائه می دهند که نسبت به تعداد و نوع آلبوم های عکس و همچنین نوع فیلمبرداری و کلیپ ها متفاوت و متنوع است . برای کاهش هزینه ها باید انتخاب معقولانه ای داشت.

آتلیه ها خدمات متفاوتی ارائه میدهند، بعضی از آتلیه های صرفا خدمات عروسی انجام میدهد و بعضی از آنها آتلیه کودک نیز می باشند، بهتر است برای خدمات عروسی سراغ آتلیه های بروید که صرفا خدمات عروسی انجام میدهند.

لیست بهترین آتلیه های عروس تهران را مشاهده نمایید.

انتخاب سالن زیبایی

برای انتخاب سالن زیبایی و آرایشگاه بهتر است به با مراجعه حضوری به بررسی آنها بپردازید و از کیفیت کار آنها با خبر شوید زیرا آرایشگاه ها نمی توانند نمونه کارهای خود را در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر کنند .سالنهای زیبایی نیز مانند سایر خدمات دهندگان تخفیف هایی را در نظر میگیرند. معمولا عروس خانم ها به دنبال بهترین سالن زیبایی هستند ، نکته ای که بهتر است مدنظر داشته باشید این است که فقط به دلیل مجلل بودن مکان یک آرایشگاه و یا معروف بودن آن دلیل نمی شود که آن آرایشگاه از بقیه بهتر باشد و یا اینکه کیفیت کار سایر سالنهای زیبایی پایین تر می باشد. بهتر است در این زمینه خوب تحقیق کنید و سالن زیبایی را بیابید که علاوه بر قیمت مناسب کیفیت کار بسیار خوبی داشته باشد.

لیست بهترین سالن های زیبایی تهران را مشاهده نمایید.

انتخاب لباس عروس

هنگامی که به یک مزون عروس برای خرید لباس عروس مراجعه میکنید بهتر است از قبل در مورد لباس عروسی که میخواهید تهیه کنید تصمیم گرفته باشید.ابتدا این را در نظر داشته باشید که شما چند انتخاب دارید، اول اینکه لباس مخصوص خود را سفارش دهید تا برای شما بدوزند که طبیعتا قیمت بالاتری از سایر موارد خواهد داشت، یا اینکه لباسی که از قبل دوخته شده است را تهیه کنید، و در نهایت اینکه  میتوانید لباس عروس خود را اجاره کنید.در صورتی که میخواهید صرفه جویی داشته باشید می توانید یک لباس عروس زیبا را برای شب عروسی خود اجاره کنید.

 

نکته آخر اینکه شما میتوانید با مراجعه به وب سایت هایی  که به معرفی خدمات عروسی می پردازند ضمن بررسی و مقایسه کلیه خدمات دهندگان مانند تالارها ، آتلیه ها و سالن های زیبایی  و... از تخفیفات آنها نیز بهره مند شوید.

منبع : بیاتوعروسی

 

 

 

 برچسب ها: کاهش ، هزینه ، مراسم ، عروسی ،
آخرین ویرایش: - -

ماشین لباسشویی مدل P1494

نویسنده : زارع پنجشنبه 2 آبان 1398 06:11 ق.ظ  •   

این محصول دستگاهی تمام اتوماتیک و تمام عیار محسوب میشود که در دو رنگ خاکستری و سفید تولید شده است. مهم ترین ویژگی این دستگاه ، قابلیت اضافه کردن لباس در زمان روشن بودن آن است که به این قابلیت AddWash میگویند که این روزها توجه بسیاری از کمپانی های تولید کننده این محصول را به خود جلب کرده و همگی در تلاش هستند که این قابلیت را به محصولات خود افزوده و رضایت طرفداران خود را کسب نمایند.

لباسشویی مدل P1494

لباسشویی سامسونگ در این مدل راهکار هوشمندانه ای را به کار گرفته است که در ان میتوان حین شستشوی لباس ها ، لباس جدید اضافه کرد. در این ماشین لباسشویی از فناوری EcoBubble یا حباب ساز استفاده شده است که در این تکنولوژی مواد شوینده با آب ترکیب شده و پس از تبدیل شدن به حباب های شوینده به سمت الیا لباس انتقال پیدا میکنند. این فناوری به کمک سیکل شستشو امده و با نفوذ به الیاف لباس باعث میشود که ماده های شوینده درون الیاف لباس نیز باعث از بین بردن لکه ها شود و نتیجه بهتری از شستشو لباس ها را حاصل میکند. نقش اصلی این فناوری هم در این است که میتوان ماده شوینده را به شکل موثر تری درون آب فعال نماید که میتوان در دمای پایین آب هم نیز آن را انجام داد. در این تکنولوژی میتوان با استفاده از آب سرد هم میتوان لباس هایتان را شستشو داده و از آسیب رسیدن به الیاف لباس های حساس به آب گرم جلوگیری نموده که دیگر لباس های حساستان دچار وا رفتگی پس از شستشو نخواهند شد.این ماشین لباسشویی دارای عایق بندی بسیار مناسبی میباشد به طوری که توانسته است با عایق بندی های مناسب ، صدای خروجی دستگاه را کم کند تا دستگاه را بتوانید در هنگام خواب نیز استفاده نمایید. ضمن این که بهره گیری از موتور بی صدا باعث شده است که اصطکاک داخلی کم شده و قطعات دارای استهلاک کمتری باشند که به این ترتیب میزان لرزش دستگاه حتی در دور موتور بالای آن نیز بسیار کم بوده و ارتعاش نیز نخواهد داشت

 

جهت دریافت مشاوره و خرید این محصول با ما تماس حاصل فرمایید:

09183844135 - 08734216695

 

لازم به ذکر است تمامی محصولات ما دارای گارانتی ویژه تضمین کیفیت میباشد.

همچنین جهت کسب رضایت شما هم وطنان عزیز در ابتدای سفارش مبلغی از شما دریافت نمیگردد و تمامی مبلغ سفارش بعد از تحویل کالا درب منزل از شما دریافت میگردد.

 

منبع : ماشین لباسشویی مدل P1494

 

 

 آخرین ویرایش: - -


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic